Kuchyňské trendy nadcházející sezony. Jak zvelebit kuchyňský kout?

Kuchyňské trendy nadcházející sezony. Jak zvelebit kuchyňský kout?

Uvažujete o rekonstrukci bytu, nebo jenom přemýšlíte nad tím, že si koupíte kuchyni na míru? Ať tak nebo tak, kuchyňské trendy se hlásí o slovo. Samozřejmě ne ty letošní, ale ty, které ovládnou obchody s nábytkem příští rok. Pokud zvažujete zmiňovaný krok, doporučujeme se dívat dopředu. To, co je trendy nyní možná příští rok být moderní nemusí. 

Pusťte do kuchyně denní světlo 

Zejména ten, kdo staví svůj vysněný dům by měl přemýšlet nad tím, že sem musí pustit co nejvíce světla. Kuchyně je totiž místem, které bývá velmi často o okna ochuzeno, což je škoda. Zejména příští rok to bude velká škoda, protože právě příští rok a trendy nadcházející sezony říkají, že světlo má v interiéru své místo.  

Nemluvíme jenom o estetickém prvku, když do kuchyně pustíte trochu světla, ale spíše mluvíme o velmi praktickém řešení. Nejen, že ušetříte za světlo, ale také budete moct více větrat a nebudete tolik používat digestoř. 

Hlavně to sladit 

Pokud jste do nynějška byli toho názoru, že kuchyně se nemusí barevně sladit, nyní budete vyvedeni z omylu. Trendy, které nastupují na scénu příští rok totiž hovoří jasně – sladěnost bude to, co bude hrát prim.  

Kuchyně jako taková bývá velmi často součástí jednoho prostoru s obývacím pokojem. To ale neznamená, že zatímco kuchyně bude jedné barvy, obývací pokoj musí být barvy druhé. I v tomto případě platí, že byste obě dvě místnosti měli sladit tak, aby do sebe dokonale zapadaly.  

Barva má zkrátka velkou sílu a myslet se na to bude hlavně příští rok. Nebojte se výrazných kontrastů, ale ještě lépe uděláte, když se budete držet neutrality a zemitosti. 

Ani jeden centimetr nazmar 

Co potěší majitele hlavně menších domácností je fakt, že se bude hrát na každý centimetr. Žádné plýtvání prostorem příští rok nehrozí, tedy pokud se rozhodnete jít cestou trendů roku 2023. Fandit se tedy bude kuchyním na míru, které zbytečnému plýtvání prostorem předchází.