Na PULZE v trafikách si již Češi zvykli

Na PULZE v trafikách si již Češi zvykli

Češi jsou podle průzkumů jedni z nejvýraznějších milovníků tabáku v Evropě. S tím se ovšem pojí řada problémů, a to nejen zdravotních. Zapáchající dým klasických produktů obtěžuje kromě uživatele také lidi v jeho okolí. Není tedy divu, že se v roce 2017 zapalování zakázalo ve vnitřních prostorách. Někteří si na novou legislativu zvykli a chodí se svým rituálem ven před podnik, jiní přešli na alternativy tradičních výrobků, které si mohou vychutnat uvnitř.  
 
Pohodlnější užívání elektronických produktů typu PULZE není zdaleka jediným důvodem, proč jsou už několik let nedílnou součástí trafik.  

Češi se učí zdravějšímu životnímu stylu 

Typicky český životní styl není příliš zdravý. Láska k chmelu a typicky česká, kaloricky vydatná kuchyně se se zdravým životním stylem vylučuje. To si uvědomuje čím dál více Čechů a snaží se to změnit. Mladší generace dokonce přidávají k fyzickému zdraví také rovinu psychickou. Zajímají se o témata jako jsou work-life balance nebo holistická výživa.  

Češi se proto stále více snaží přecházet z klasických tabákových výrobků k alternativám. Jednou z nejoblíbenějších značek těchto zařízení je již zmiňovaný PULZE. Namísto hoření využívají principu zahřívání a vystavují naše zdraví potenciálně nižšímu riziku díky absenci látek jako je: 

  1. Oxid uhelnatý 
  1. Dehet 

Nové zvyky s řadou výhod 

Zařízení na zahřívání tabáku představují velký technologický pokrok, díky kterému se řada lidí může vydat za méně škodlivým a lepším životem. Uživatelé těchto alternativ totiž nemusí řešit řadu problému, jako jsou: 

  • obtěžování okolí zapáchajícím dýmem, 
  • zažloutlé zuby a nehty, 
  • načichnutí vlasů a oděvů. 

Dalšími výhodami, proč si Češi velmi rychle na tuto alternativu zvykli, je menší zátěž na jejich peněženky, řada příchutí nebo jednoduchý způsob dobíjení, který se nijak neliší od dobíjení telefonů. Není proto překvapením, že se značka PULZE rozšířila do všech trafik napříč světem a v Česku získává na stále větší oblibu.