tvaroh s olejem

Tvaroh se lněným olejem – lék proti rakovině

Bez ohledu na to, kolik času uplynulo, lidstvo nikdy nepřestane usilovat o zázračný lék na rakovinu. Bohužel, k dnešnímu dni, takový ještě neexistuje.Je smutné, že se k léčbě rakoviny přistupuje po mnoho let standardním způsobem, přestože existují i jiné neobvyklé způsoby. Jeden z nich nabídla Dr. Johanna Budwig, která se pokusila léčit tuto zákeřnou nemoc lněným olejem a tvarohem.

Použití tvarohu s lněným olejem

Skutečnost, že lněné semínko a tvaroh jsou dobré pro zdraví, jsme již opakovaně slyšeli. Ale směs tvaroh a lněného oleje je mnohem zdravější,a to zejména v onkologii. Recept na ohromující lék proti rakovině obsahuje velké množství omega-3 mastných kyselin – hypoalergenní a legkousvayaemyh a fosfoproteiny. Podle Dr. Budwig (Budwig), lněný olej, a tvaroh při intenzivním míchání činí rostlinný tuk rozpustným, poskytuje maximální stravitelnost omega-3 mastných kyselin.

Lněný olej a tvaroh v boji proti rakovině

Jedna z předních evropských biochemiček Johanna Budwig zemřela ve věku 95 let a během svého života se 7x staladržitelkou Nobelovy ceny, tvrdila, že se ji opakovaně podařilo vyléčit pacienty s rakovinou pomocí této metody, a to i v případech, kdy jiné léky neúčinkovaly. Dr. Budwig pečlivě studovala vzorky krve svých pacientů a hledala nějakou souvztažnost mezi její kvalitou u nemocných a zdravých lidí. Po prostudování tisíců krevních vzorků objevila rozdíl spočívající v tom, že zdraví lidé mají v krvi vyšší obsah tuků řady Omega – 3, než nemocní.

Citace z jedné z jejích knih: „Nezřídka vezmu velmi nemocného rakovinového pacienta z nemocnice, kde říkají, že mu zbývá už jen několik málo dnů nebo možná jen pár hodin života, a většinou mám velmi dobré výsledky. Trpěli kašlem, aniž by byli schopni vykašlávat hlen. Prostě – všechno bylo zablokováno. Velmi je povzbudilo, když všechny tyto symptomy náhle zmizely. Dosáhli jsme toho pomocí povrchově aktivních tuků s nadbytkem elektronů, které opět uvedly do chodu řadu životně důležitých funkcí, takže se nemocní bezprostředně poté začali cítit mnohem lépe.“

Léčba

Každý den po dobu tří měsíců na denní bázi je třeba použít směs 1 lžíce lněného oleje, lisovaného za studena a 2 lžíce tvarohu. Můžete přidat k chuti sezónní ovoce a ořechy. Nejdůležitější při přípravě směsi lněného oleje a tvarohu proti rakovině a jiných chorobje použití kvalitních produktů. Olej musí být řádně skladován a tvaroh nesmíbýt bez tuku.

Kontraindikace tvaroh s lněným olejem

Lněný olej a tvaroh při léčbě rakoviny nemůže být použit, pokud trpíte nemocemi, jako jsou:

  • cholecystitida;
  • žlučové kameny;
  • hypertenze;
  • zvýšený krevní srážlivost.