Jak se udržet dlouho mladá

Jak se udržet dlouho mladá

Udržet si dlouhodobě mladistvý vzhled není zrovna snadné, ale není to ani nic těžkého. Zejména pokud víte, co konkrétně můžete udělat proto, abyste mladistvě působili. Co konkrétně vám může pomoct docílit kýženého vzhledu? Pojďme se na to podívat!

Plastika obličeje aneb když se kůže propadá

Věděli jste, že zhruba po pětadvacátém roce života dochází k celkovému povadnutí naší pokožky? Je to způsobeno odchodem kolagenu, který se z něj přirozeně ztrácí a jehož přirozená produkce zhruba po čtyřiceti letech končí, zastavuje se. A i když se snažíme doplňovat kolagen a udržovat si tím pádem pleť krásnou, elastickou, pružnou a nepovadlou, ne vždycky se nám to daří. 

Někdy je nejlepší řešení plastika obličeje, případně lehký facelift, se kterým dojde k povytažení našich kontur a také napnutí pokožky, která by jinak působila velmi staře.

Je čas na svěží sestřih

Nemusí to však být jen o plastické operaci, ale můžete se vrhnout také ke kadeřníkovi, který si s vašimi vlasy poradí tak, že vám vdechne záhy skutečně mladistvý vzhled. Kadeřníci vědí, co se nyní nosí a hlavně vědí, co vám sluší. Proto vám na hlavě nevykouzlí nic, co by nebylo v kompetenci s tím i oním. 

V případě, že se obáváte toho, co vám kadeřník na hlavě vytvoří, můžete přijít s nějakou konkrétní představou, kterou s vaším odborníkem na vlasy jenom prodiskutujete. I to je cesta.

A nyní na šatník

Jak se udržet dlouho mladá? Pokud pomineme zdravý životní styl a to, že byste se měla pravidelně hýbat, můžete vsadit také na vkusný a moderní šatník. Nemusí sice odpovídat aktuálním trendům, které jsou tvořeny krátkými topy, ale můžete se vrhnout do něčeho nestárnoucího, nadčasového a pořád moderního, jako jsou kostýmky, košile nebo podobné modely. 

Právě šatník je tím, co vás buď zestarší, nebo vás naopak omladí. Pro jaký směr se nakonec rozhodnete vy?