Jak pečovat o svůj vzhled. Co škodí a co prospívá?

Jak pečovat o svůj vzhled. Co škodí a co prospívá?

Naše pokožka i pleť s postupem let potřebuje speciální péči. Přece jen se z našeho těla vytrácí kolagen, který je zapotřebí pro uchování její elasticity. Abychom si co nejdéle uchovali opravdu krásný, svěží a mladistvý vzhled, kromě doplňování kolagenu s pomocí produktu Rays anti-age, který je označován za elixír mládí, je vhodné zjistit, co pleti škodí a co prospívá.

Pozor na rizikové faktory 

Kůže může mít sklony k předčasnému stárnutí. Jedná se zejména o případy, kdy hraje roli nesprávná péče o pleť v kombinaci s životosprávnou, která není ideální. Základem by měla být pestrá a vyvážená strava. Pokud si přejete krásnou pleť, měli byste zapomenout na cigarety. Nevhodné je také vystavování kůže slunci bez ochranného krému, nebo pravidelný pobyt ve smogovém prostředí. Kůži neprospívá ani nedostatek tekutin v těle, nebo nedostatek spánku.  

Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí pokožky. Jejich vznik je ovlivněn mnoha faktory, kdy existuje mnoho postupů, které dokáží stárnutí pokožky do velké míry oddálit. Správně vyživená pleť tak stárne mnohem pomaleji. 

Čistě přírodní kosmetika 

Nejste příznivce estetické medicíny? Dejte se na přírodní postupy. Pravidelnou péčí dosáhnete skvělých výsledků! Směs medu a citronu je pro pleť doslova darem z nebes. Zatímco med pokožku vyživí, citron ji vypne. Masku z medu a citronu si dejte jednou týdně na obličej a ponechte ji alespoň čtvrt hodiny, poté umyjte. Hledat můžete také jiná přírodní řešení, která vám dodají vitamíny a minerály.  

Černá maska na obličej 

Vyčistit problémové partie je základ zdravé pleti. Zbavíte se černých teček, nečistot a odumřelých buněk. Jako bonus si vychutnáte chvíli klidu pro sebe. Pleť bude díky černé masce hydratovaná a zářivá. Budete potřebovat pouze aktivní černé uhlí, které si pořídíte v lékárně. To smícháte s vodou a nanesete na pleť.