Co dělají Francouzky jinak, že ji to vždy tak sluší?

Co dělají Francouzky jinak, že ji to vždy tak sluší? 

O Francouzkách se říká, že to jsou nejkrásnější ženy planety. A když se na ně podíváte, dokonce z nich přesně toto cítíte. I když samozřejmě kolem nich poletují nejrůznější módní stylisté vypichující, co dělají dobře, klíčem toho všeho je nastavení jejich mysli. Když samy sobě věří, že jsou krásné, uvěří jim to i jejich okolí. Pojďme se však přesto všechno podívat na módu a na to, co konkrétně nosí a díky čemu vypadají tak dobře.  

Nejlepší módní styl  

Při návštěvě Francie vám na první pohled bude jasné, že Francouzky mají skutečně velký cit pro módu. Jejich módní styl lze charakterizovat jako nejlepší, a to díky objevení svého vlastního osobního stylu. Neškatulkují se, nýbrž se poslouchají a vnímají, v čem se cítí a necítí dobře. Ale samozřejmě seznam aktuálních módních trendů jim do jisté míry také pomáhá určit to, co si obléknou.  

Celkově lze módní styl Francouzek charakterizovat jako nenucený. Vystihuje je, je to ostatně klíč k jejich úspěchu. Jejich oblékání je nenucené, ženské, nadčasové, nepodléhají tomu, co si o nich myslí okolí a investují do skutečně kvalitních kousků, které vydrží i několik generací.  

To vše podtrhují doplňky, mezi něž se hrdě může zařadit i červená rtěnka. V jejich šatníku nechybí kvalitní kabelka, nadčasové sako ani dobře padnoucí džíny.  

Není to jen o tom, co nosí 

Musíme však konstatovat, že to není jenom o tom, co Francouzky nosí, ale také jak se líčí. V porovnání s jinými ženami na světě se líčí jen velmi lehce. Nejsou zastánkyněmi zběsilého stylu ve stylu Kim Kardashian, ale preferují spíše francouzský standard krásy, u kterého jdou jemně vidět jejich nedokonalosti.  

Co se při líčení snaží, tak je podtrhovat každý jeden svůj viditelný rys. I to je dělá osobitě jedinečné.