Barevné kabáty hrají prim. Jaké vám budou slušet?

Barevné kabáty hrají prim. Jaké vám budou slušet? 

Zimy, během kterých jsme se měli upnout k černým kabátům jsou dávno pryč. Letošní a také loňský rok hrál do karet spíše výraznějším barevným odstínům čili se do popředí dostaly kabáty v odstínu červené, růžové nebo jiné podobné. Pokud se vám ještě takto barevný kabát neusídlil v šatníku, je načase to změnit. Po jakých konkrétních sáhnout? 

Nejdříve najděte adekvátní materiál 

Na jednu stranu hrají barvy prim, na stranu druhou byste nikdy neměli klást barvu na první místo před materiál. Zejména v zimě je materiál klíčový. Vyhněte se umělým textiliím, které ani nezahřejí, zato dejte přednost spíše přírodním materiálům, a to konkrétně kašmíru, vlně nebo alpace. I když si to za připlatíte, na druhou stranu se tato módní investice rozhodně vyplatí už jen tím, že s vámi oproti umělým materiálům zůstane daleko déle.  

Poradit mohou vaše vlasy 

Pokud jste si našli favority mezi kabáty, které jsou kvalitního složení, je načase se zaměřit na onu barvu. V současné době platí, že čím výraznější odstín bude, tím lépe. Oranžová, sytě zelená nebo například růžová či výrazně červená – to jsou barvy, které mají zelenou a budou ji pravděpodobně mít i v nadcházejícím roce.  

Nejste si jistí tím, jaká konkrétní barva vám padne jako ulitá? Nevadí, stačí, když se budete odrážet dle svých vlasů. Ty totiž poradí nejvíce.  

Co sluší blondýnkám a jaká barva zase brunetám? 

Zatímco oranžová bude slušet spíše brunetkám, které se nemusí bát kombinovat tuto barvu také s výrazně zelenou, zelená je zase barvou nejen brunetek, ale také blondýnek. Blondýnkám ostatně bude enormně slušet také tradiční růžová a tmavším typům pleti zase červená barva.  

Do modrého kabátu se mohou obléknout například zrzky, nejen blondýnky, zato do jemné fialkové mohou „vpadnout” pouze blondýnky.