podzim je tady

Podzim je tady! Trendy legíny – jak je nosit

V šatníku každé ženy mají legíny své pevné místo a v letošním roce, jsou obzvlášť populární.  Toužíte být v podzimním obdobístylová a módní? Tak vyměňte kalhoty za originální legíny. Paleta barev, vzorů, textury je obrovská, takže vybrat legíny pro každý typ postavynebude těžké. V roce 2017, jsou módní punčochové kalhoty klasické barvy, tenké nebo hrubé -transparentní, tištěné a hladké, s oky, nebo s neobvyklým vzorem. Často jsou legíny ušité z přírodních materiálů, takže se v nich cítíte velmi pohodlně. V této sezoně se nosí vzory v tmavých odstínech, se složitými potisky a texturovanými efekty.

Jak nositlegíny

Mohou být vyrobeny z materiálu imitující kůži, semiše, krajky, z kovové tkaniny zlata, stříbra, bronzu nebo z nesmrtelné černé. Zvláště módní jsou džínové legíny. V zimě a na podzim se bude nosit model ze sametu s plastickým vzorem sytých barev.  A pokud jste poněkud korpulentní, rozhodně si nepořizujte světlé a průsvitné legíny. Přes světlé kamaše vám bude vidět spodní prádlo, což není in, kromě toho, že vás opticky světlé legíny rozšíří.  Pakliže chceme hovořit o stylu a eleganci, dobře vám radíme se vyhnout světlým barvám a tisku. Velké tisky jsou obzvláště nevhodné, protože vizuálně přidávají pár kil navíc.  Určitě na plnoštíhlé ženě nebudou hezky vypadat legíny s velkými květinovými vzory, a pokud jste navíc v letech. Tento druh oděvu noste raději jen doma nebo na zahradě.

Elegantní vzhled nepřinesou legíny z krajky

Toužíte-li po elegantním vzhledu, je podle našeho názoru naprosto nutné vypustit krajkové a síťové modely. Maximum, co si můžete dovolit, jsou husté, tmavě zbarvené legíny s krajkou na spodní straně.  Je velmi důležité zvolit správnou velikost. Příliš úzké legíny z vás mohou udělat klobásku. A už vůbec není hezké a stylové ukazovat přehyby v oblasti rozkroku, proto raději noste legíny pod šaty nebo sukni či krátkými kalhotami.

Legíny – délka

V poslední době se legíny staly velmi populárníu něžného pohlaví. Jsou pohodlné, praktické, vypadají skvěle, a mohou nádherně zdůraznit vaše přednosti. Ovšem jen v případě, že nemáte nějaké to kilo navíc. Legíny s délkou do půlky lýtek vypadají skvěle na dlouhých a štíhlých nohách. Pokud nejste majitelkou takového pokladu, existuje riziko, že tento model by porušil proporce a jen zdůraznil vaše nedostatky, navíc vám opticky zkrátí nohy. Buďte k sobě upřímní. Možná bude lepší zůstat na klasické verzi – legíny ke kotníku. Boubelky se kolikrát raději vzdají legín nebo je nosí jen doma. Není důvod, klidně si můžete dovolit nosit dlouhé legíny ve tmavých odstínech – černá, tmavě modrá, fialová atd.  A pokud vám legíny nedoporučujeme nosit do práce, tak v každém případě je lze použít jako sportovní oděv pro jogging nebo fitness club: mohou mít jakýkoliv styl a barvu.