módní trendy

Módní trendy v roce 2017

Móda 2017 přinese mnohá překvapení. Dramatické změny se odehrávají ve světě módy: do zapomnění se dostávají trendy předchozích sezón, ale rodí se zcela nový trend. Fashionseries budou demonstrovat skutečné umění módního průmyslu. Stojí za zmínku, že móda stále neponechává nikoho lhostejným. Někteří ji uctívají, jiní ji otevřeně neuznávají, případně jsou skeptičtí. V každém případě, téměř každá žena sleduje hlavní trendy ve světě módy, pokud jde o účesy v určitém ročním období, oblečení, šperky atd.

Móda 2017

Návrháři věnují velkou pozornost, všem stylům oblečení, potiskům a barvám.Přednost se dává v roce 2017 jedinečným tiskům a barevnému kontrastu. Co můžeme očekávat? Mnozí módní znalci očekávají několik změn. Bude větší zájem o hedvábí, brokát, satén a žakár, budou se preferovat mírně tlumené barvy. Ale ozdoby z korálků a krystalů zůstanou. Military styl, který tvrdošíjně vede více než deset let, projde v tomto roce velkou změnou. Obvyklá razítková tuhost a syté zelené barvy zjemní. Pokud zvolíte černou, vínovou, khaki, bílou a béžovouv nesmrtelném vojenském stylu a vhodných doplňků, jako jsou cvoky, myslete i na obuv, budete in.  Nejrůznější značky již nabízejíelegantní vojenské lodičky, přestože se k tomuto stylu více hodí pohodlné Converse, Nike Air Max, nebo biker a chelsea boty. Dívky ocení zkrácený v military stylu.

New původní směr – Elven mysticismus

Móda 2017 bude ve znamení lehkého vrstveného oblečení, bavlněné letecké tkaniny s potisky v podobě pestrých vzorů, motýlů a květin. Vtipné obrázky jako kouzelné víly se objeví velmi brzy v ulicích.

Trendy oblečení

  • Nyní, pokud se nemůžete rozhodnout, co si vybrat – kalhoty nebo sukně –oblečte si oboje. Tento styl se nazývá folk nebo ethno.
  • V tomto roce jsou nejvíce trendy šaty bílé.
  • Nosit se budou volné kabáty v ležérním stylu.
  • Halenky v neobvyklém střihu, odnímatelné šály a pásy.
  • Dlouhé šaty v žluté barvě.
  • Námořnické proužky.
  • Průstřih na jednom rameni.
  • Županové kabátky.