bylinky

Bylinky pro pročištění střev

První den před čištěním

Získejte tyto bylinné složky ze semen těchto složek a smíchejte po jedné čajové lžičce: semena kopru, fenykl, koriandr, kmín, anýz. Vše pomelte v mlýnku na kávu na mouku. Pokud neseženete semena fenyklu, nahraďte je dvěma dávkami fenyklu. Kopr, fenykl, koriandr, kmín a anýz – rostliny s výraznou měrou užitečných vlastnosti.  Blahodárně působí na střevní trakt, játra a žlučník. Všechny byliny důkladně promíchejte, nasypte do sklenice a přikryjte. Za 21 hodin pustu, jedna čajová lžička prášku se zředí s 50 ml obyčejné vody, ihned vypít. Zapít 50 ml obyčejné vody. Tyto bylinky léčí žaludek, střeva a pomáhají čistit střeva bez klystýru. Střeva jsou vyčištěna, současně se zvyšuje peristaltika.

Druhý den léčby

Můžete si dopřát jedno lehké jídlo, dodá vám sílu a dobrou náladu, nezbytné pro úspěšné očištění jater. Pouze silní a zdraví lidé mohou hladovět, což pomáhá k úspěšnému čištění jater. To je ověřeno praxí. Ráno po přirozené defekaci, se doporučuje čistící klystýr s 1-1,5 litrů vody.

Dávkovači režim

Jedna čajová lžičkase nasype do 50 ml obyčejné vody podle následujícího schématu: v 8, 10,30, 13, 15.30hodin.

V 17 hodin pijte teplý vývar travního semene, který si připravte v dopoledních hodinách. Řešetláková kůry – 1 čajová lžička, eukalyptus list – 1h. lžíce květu heřmánku 1 polévková lžíce. Řešetláková kůra – aktivuje peristaltiku.

Eukalyptové listy, díky vlastnostem máty – zkapalní žluč, otevřou žlučovody, urychlují proudění tekutiny.

Třetí den léčby

Ráno po přirozené defekaci, aplikovat čistící klystýr, 2-3 krát každou hodinu. Po prvním klystýru vypít 150-200 ml bramborové šťávy (nejlépe syrové, růžové brambory) a jen 30 minut ležet. Bramborová šťáva – nápoj v dopoledních hodinách po dobu dalších 6 až 7 dní. Potom jej můžete střídat s mrkvovou šťávou nebo jablečnou směsi s červené řepy v poměru 5: 1.

 

Všechny tyto šťávy jsou dobré pro sliznici, mají dobrý vliv na játra. V 14 hodin můžete jíst, ale během týdne pouze jedno lehké jídlo denně. V jídelníčku by se měly objevovat obiloviny, džus, bramborová kaše, mléko – kyselé potraviny, zeleninové polévky, rostlinný olej. Na první den, zotavení je velmi dobré pít bylinkový čaj s medem.

Během sedmi dnů po očistě jater, tělo potřebuje odpočinek. Všechny postupy je lepší zastavit. Trávení se musí samo obnovit.