Dvouhodinové pravidlo

Znáte dvouhodinové pravidlo, které vám změní život?

Na sociálních sítích dnes trávíme hodiny. Na sociálních sítích jsou závislé nejen děti, ale i dospělí. Bohužel jim podlehli i podnikatelé, kteří díky tomu nemají čas na nic jiného. Místo toho, abyste svůj volný čas věnovali internetu a sociálním sítím, zkuste si osvojit dvouhodinové pravidlo, které vám doslova změní život. Podnikatelé se díky němu stanou úspěšnějšími, jejich mysl bude kvést a podnik s nimi. O jaké dvouhodinové pravidlo se jedná?

Na internetu najdete mnoho tipů a triků na to, jak opět nastartovat svou mysl, aby plodila skvělé nápady. Jenže ne všechny jsou účinné a efektivní. Přinášíme vám proto toto dvouhodinové pravidlo, které, když si osvojíte, vám může změnit život.

Dvouhodinové pravidlo tkví v reflexivním myšlení, které, podle odborníků, umí odhalit řešení na různé situace. Díky dvouhodinovému pravidlu utřídíte své myšlenky, což je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Co k tomu potřebujeme? A co mám dělat?

K tomuto cvičení budete potřebovat jen pero a papír. Na papír si napíšete několik otázek, na které se budete snažit odpovědět. Když to budete dělat pravidelně, budete nápaditější a díky tomu bude prosperovat i vaše společnost.

Jaké otázky si mám na papír napsat?

  • Baví mě, co dělám, nebo se cítím spíš bezmocně?
  • Odděluji vztahy a práci?
  • Co odmítám a nemusel bych?
  • Čeho bych mohl dosáhnout během následujících šesti měsíců?

Je to cvičení na dvě hodiny?

Samozřejmě odpovědi na otázky budete mít sepsané během pár minut. Dvouhodinové pravidlo je jen termín, kterým se označuje toto reflexivní myšlení. S odpověďmi se neukvapujte, zamyslete se nad otázkami.

Seznam otázek můžete rozšiřovat, záleží jen na vás. Pokud si chcete na něco odpovědět, otázky si sepište a zeptejte se sami sebe. Některé odpovědi jsou na pohled jasné, ale odpověď na ně není tak jednoduchá.

Díky tomuto cvičení dojdete k utřídění myšlenek, které vám brání v neutrálním pohledu na věc.