Móda u vody

Co si vzít k vodě? Metalické odlesky a kytky

Jak jste už mohli zaregistrovat, retro styl se vrací do našich šatníků po dlouhých letech. V současné době nejvíce zaujmete, když si retro kousky obléknete, protože právě retro kousky letos udávají styl. Společně s nimi se vrací nejen zvonové kalhoty, ale i kupodivu ledvinky, které byly lidmi nenáviděné, ale i obdivované. Kromě toho se na pultech obchodů objeví dost lesklých věcí, které si nejde nezamilovat. Mezi nimi najdete například i plavky nebo čelenky. Tím se dostáváme k hlavnímu tématu – co si letos vzít s sebou k vodě? I když je to stále poměrně daleko, už nyní se ví, že nejvíce zabodujete s metalickými odlesky a s květinovým vzorem.

Letošní trendy vypadají jako diskotéka. Při pohledu na ně se v duchu octnete v osmdesátých letech, kdy to všude zářilo a svítilo. Kupodivu všechno lesklé a třpytící se letos bude udávat styl. Metalické odlesky budou v módě stejně jako vloni, do módy ještě ve větším množství vstoupí květinový vzor.

Jaké plavky se letos vyplatí koupit?

Zanedlouho se navíc do obchodů dostanou plavky pro letošní plavkovou sezonu. Nečekejte pestré barvy, čekejte retro barvy, které budou smíchané s metalickými odstíny barev. Nejlépe letos uděláte, pokud si pořídíte zlaté bikiny, které připomínají nějakou známou postavu z Hvězdných válek. Co se týče střihu, letos budou v módě především takové plavky, které dávají vyniknout křivkám a které co nejvíce ukazují kůži.

Pokud jste stydlivá povaha, bohužel léto není pro vás. Letos zaujmete především křivkami a plavkami, které minimálně zahalují tělo.

Nezapomeňte na květiny

Květinové vzory jsou dnes v módě, což jste určitě zaregistrovali. Vždyť právě květiny se vyskytují vážně všude! Jsou na kabelkách, na kabátech, na džínách i na tričkách. Za hřích stojí každé oblečení s květinami!

Ani ke konci jara či začátkem léta to s květinami nebude lepší. Nejen metalický lesk, nejen kovové barvy, nejen retro kousky, ale i květinový vzor letos udává styl. Pokud na sebe obléknete cokoliv květinového, můžete si být jisti, že nikdy nebudete out.