Oblečení na motorku

Jak se správně obléct na motorku?

Rozmýšlíte se nad koupí motorky? Pokud ano, počítejte s investicemi, které budou následovat po koupi motorky. Koupí motorky to totiž zdaleka nekončí. Pokud se rozhodnete koupit si motorku, musíte počítat s dalšími investicemi do vybavení a příslušenství. Mezi nutnosti, které si musíte koupit, patří hlavně chrániče, bez nichž byste neměli usednout na motorku. Zahrnují hlavně přilbu, chrániče páteře a hrudníku. Nezapomínejte na motorkářské rukavice a na moto oblečení. Otázkou však je, jestli volit kůži nebo textil.

Oblečení se nevybírá vůbec snadno. Je jedno, jestli si vybíráte plavky nebo oblečení na motorku. Vždy je tolik možností a vy si musíte vybrat jednu. V případě oblečení na motorku si musíte vybrat z kůže nebo z textilu.

Jaké oblečení je vhodnější, lepší, kvalitnější?

Každé oblečení na motorku má své výhody i nevýhody. Pokud byste se rozmýšleli nad textilním oblečením, musíte mít na paměti plusy i mínusy. Plusem je například to, že je textilní oblečení pohodlnější a praktičtější. Kromě toho je taky levnější, ale na druhou stranu dlouho nevydrží a promokne.

Co se týče koženého oblečení na motorku, to je kvalitnější, ale bohužel dražší (za kvalitu se vždy připlácí). Je méně pohodlné, ale déšť se přes něj rychle nedostane. Navíc vydrží ne pár let, ale často i pár desítek let.

Buď si můžete koupit kombinézu na motorku, nebo sáhněte po bundě a kalhotách. Záleží jen na vás, v čem se budete cítit pohodlněji a příjemněji.

Víme, kde vám poradí!

Jestliže byste si nevěděli rady, můžete se zeptat odborníků. Doporučujeme navštívit prodejnu Motopark, což je autorizovaný prodejce značky Yamaha v Moravskoslezském kraji. Firma nabízí vše od motorek až po příslušenství a oblečení. Nejen, že vám zde budou poskytnuty skvělé rady, ale taky zde najdete vše, co potřebujete. Pokud to máte do Moravskoslezského kraje daleko, využijte jejich e-shop.