zábava pro děti i dospělé

Únikové hry, to je zábava pro děti i dospělé

Většina z nás, kteří se zvolna stali dospělými, se i když nerada, připravila o tu hravou část dítěte v nás. Ale je třeba si vzpomenout na známé rčení: Kdo si hraje, nezlobí. Existuje naštěstí spousta způsobů, jak se i v dospělosti pobavit a alespoň na chvíli vypadnout z té všední šedi stále stejných dní a odpočinout si od úkolů. Povinností, stresu a běžné rutiny. Každý máme v sobě kousek dítěte a kamarády se kterými si většinou najdeme čas na posezení u jídla či na sklenku vína či piva. Občas to chce ale prostě změnu a zkusit si zpestřit trávení volného času se svými přáteli. Jít se prostě odreagovat.

Únikové hry Ostrava

Jít se vyřádit při zábavné hře se svými kolegy či přáteli, sestavit tým a zorganizovat misi, která trvá 60 minut plných adrenalinu, vnese nový vítr do placet. Budete spolu řešit spoustu zajímavých hádanek a užijete si velkou spoustu zábavy v jedné z vámi vybraných herních místností. Exit game jsou propracované do mistrnosti. Místnosti s různými zajímavými kulisami, které vás doslova vtáhnou do příběhu, se stávají realitou. Můžete se ocitnout v jiném čase i jiné době. Nechat se vtáhnout do příběhu díky výbornému zvukovému doprovodu i způsobu hádanek.

Jak využít týmového ducha

Díky Escape game můžete konečně využít týmového ducha a vyzkoušet si také, jaké je to pracovat v týmu. Jde o ideální příležitost, jak přijít na jiné myšlenky a dát průchod svojí hravosti. Únikové hry, jsou prostě výzva plná adrenalinu. Nesmírně užitečným vám také může být třeba nově vzniklý portál Questmania, pro představu o únikových hrách. Zde se shromažďují informace o všech různých únikových hrách. Dozvíte se mnohem víc a profesionální tým, který hru vyzkoušel na vlastní kůži, objektivně zhodnotí její parametry i autentičnost, míru napětí či osobitý přístup. Jakmile únikové hry absolvujete, připravte se na to, že u té první nikdy neskončíte. Dítě ve vás ukryté si rádo hraje a z euforie plné vítězství se stává návykový pocit, který si v jakémkoliv věku rádi zopakujete.