Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli pletená móda

Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli pletená móda

O pletené módě jste jistě slyšeli. Jedná se o aktuální hit, který se nám ukázal už ke konci loňského roku. V současné době je pletená móda upřednostňována před ostatní, najdeme v obchodech nejen pletené šaty, ale také pletené čepice, které jsou starou dobrou klasikou, mimo to najdeme v obchodech i pletené šály, pletené svetry nebo případně pletené halenky, které jsou unikátní. O pletené módě můžeme také říct, že se jedná o jakýsi retro kousek, jakýsi comeback, který však přišel přesně v době, kdy v módním světě zavládla nuda.

Za comeback lze označit něco, co se vrátilo z minulosti s velkou pompou a slávou (někdy v negativním pojetí, jindy v pozitivním slova smyslu). Zatímco zvonové kalhoty byly krokem vedle a comebackem, o který nikdo nemá zájem, pletená móda je něco, co jsme si zamilovali kdysi a zamilovali jsme se do toho i nyní.

Sestavme si proto právě z pletené módy tři outfity a nechte se inspirovat.

Outfit číslo jedna

Hlavní roli v prvním outfitu hrají pletené šaty, které doplníte o černé punčocháče nebo silonky, k tomu přidáte mimo jiné také kozačky nad kolena, které jsou na podpatku, aby se prodloužila ženská postava. Kozačky nad kolena s podpatkem mohou nosit ženy jakékoli velikosti, bez podpatku jen ženy, které se pyšní dlouhýma nohama. K tomu všemu kabát rovného střihu, lehkou šálu volně přehozenou kolem krku, kabelku přes rameno a klobouk.

Outfit číslo dva

V druhém looku hraje hlavní roli svetr s rolákem, který si jen z části zakasáte do úzkých džínů, které doplníte o vysoké kozačky. K tomu zvolte kabát s klopy, velkou prostornou kabelku a nezapomeňte na rukavice a čepici, které jsou poseté perličkami pro oživení.

Outfit číslo tři

Třetí look se skládá z pletené halenky s krátkým rukávem, kterou doplníte o oversize sako, které doplníte o kalhoty úzkého střihu. K tomu zvolte lodičky, listonošku a business look je na světě.