šedá barva

Šedá barva je současným trendem – už ji máte doma taky?

Nejen v oblasti módy, ale také i v oblasti bydlení se dějí, panečku, věci! Novinek stále přibývá – většinou jsou zaregistrovány v nejrůznějších časopisech o bydlení, kde se dočteme o těch nejzajímavějších věcech, které si můžeme do své domácnosti pořídit. Co je nyní v žebříčku těch nejlepších a nejzajímavějších trendů v bydlení?

Pokud bychom se zajímali o nábytek, je nutno říct, že rozhodně vede masivní a přírodní podoba. Pro zvětšení místnosti však volte čistě bílý nábytek, který zakomponujete do bílé místnosti. Co se týče doplňků, tak jsou velice zvláštní současné módní hity, a sice extravagantní zvířecí hlavy, které najdeme v mnoha podobách hlavně v obchodech s oblečením, které však mají i oddělení HOME. Jedná se hlavně o obchody značky NEXT a taky o obchody značky H&M.

Pakliže si svůj dům teprve zařizujete nebo jenom toužíte po změně, rozhodně byste měli i nově vymalovat. Jaké barvy však dnes patří k těm nejmodernějším?

Jen šedá to může být!

Současným módním hitem je šedá barva – ta je naprosto fantastická. Samozřejmě si vypusťte z hlavy myšlenku, že touto barvou musíte pomalovat celou jednu stěnu. Kdepak. Stačí, když například na bílou stěnu namalujete jenom jeden tlustý pruh. Před něj pak usaďte nějaký vkusný doplněk – třeba květinu.

Šedá vyniká i v doplňcích!

Nebojte se však šedé ani v oddělení doplňků. Lehce se zkombinuje nejen s čistě bílou barvou, ale můžete se taky rozhodnou pro trojkombinace. Skvěle do sebe jdou barvy bílá, šedá či žlutá. Dobře uděláte taky s bílou, černou a šedou. Jako kontrast se do této kombinace nebojte připojit také červenou barvu, která zaujme na první pohled.

Pokud máte ložnici sladěnou například do bílé barvy a máte zde jenom šedé doplňky, pak rozzařte tuto místo třeba zelenou barvou. Nemusíte s touto barvou přehánět – stačí, když se rozhodnete pro miniaturní detaily, jimiž jsou například budíky nebo svíčky.