módní hříchy - ponožky v balerínách

Módní hříchy žen! Barevné ponožky v balerínách jsou přes čáru

I móda má své peklo, do kterého se řada žen dostane po tom, co si na sebe obleče, protože některé kousky jsou opravdu takové, které nejsou ani stylové, nikdy nebyly a ani nikdy už do módy nevkročí ani na práh. Ostatně takových hříchů se denně dopouští řady žen. Většinou je to z toho důvodu, kdy si obléknou například fosforové kousky, protože tento trend už není stylový ani svou malinkatou částí. Podobně jsou na tom například flitry, které se také nehodí už oblékat ani na botách, ani na košili či na šatech. Háčkované kabelky také vyšly z módy, stejně jako zvonové kalhoty, které jsou bohužel stále jedny z těch kousků, které se snaží neustále přijít do módy, ale nikdy tento jejich úspěch netrvá déle než několik týdnů.

Mezi české módní hříchy patří rozhodně každé léto sandály, do nichž si většinou oblékáme bílé ponožky, které jsou dlouhé do půlky lýtek. Bohužel tento rádoby trend se stále každým rokem objevuje a každým rokem jsou lidé, kteří ho nosí, pro smích jiným lidem, kteří moc dobře vědí, že něco se už opravdu nenosí. Je nutné se zaměřit na to, abychom sandály nosili jenom bez ponožek či s kotníkovými verzemi ponožek.

Jaké jsou ale módní hříchy žen?

Ženy si v poslední době dávají záležet, aby tento módní hřích nenosily, ale dopouštějí se daleko horšího hříchu, a sice dávají ponožky do balerín. Mít ponožky v polobotkách je skvělé a vkusné, ale do balerín se barevné ponožky opravdu nehodí. Ještě se tolerují neutrální silonové ponožky, které jsou opravdu přesně ve vašem odstínu pleti, jinak jsou také tyto verze ponožek hotové tabu. V poslední době se však setkáte například v obrovských vedrech s těmi, které nosí baleríny, šaty a barevné ponožky do půli lýtek. Přesně takový rádoby trend dostane nositelky do módního pekla, tím si mohou být všichni jisti. Některé módní hříchy odpustit zkrátka nelze.