Průvodce teniskami. Jaké se letos budou nosit?

Průvodce teniskami. Jaké se letos budou nosit?

Konečně je tu opět období tenisek. Kdo by nemiloval pohodlnou obuv zvanou tenisky? Tenisky v posledních letech zažívají obrovský boom. Důvodem je fakt, že se začaly nosit opravdu ke všemu. Dříve bylo tabu vzít si k šatům tenisky, dnes je to módní hit – tenisky se opravdu nosí ke všemu, nezáleží na tom, jestli se jedná o elegantní kostýmek nebo dlouhé šaty, vždy jsou tenisky absolutně vítány. Kdo tedy jinými slovy nemá v botníku dostatek tenisek, jako kdyby nebyl. Otázkou nyní je, jaké konkrétní tenisky se budou nosit letos? 

Stejně jako je to u všech kousků oblečení a doplňků, i u tenisek se mění aktuální trendy. Otázkou nyní je, co konkrétního se bude nosit letos, do čeho konkrétního máme dnes investovat.  

Bílé klasiky, které stále mají šmrnc 

Pokud vám smíme poradit, investujte převážně do klasických bílých tenisek. Bílé tenisky lze označit za klasiky, které mají šmrnc. Jsou velmi elegantní, hodí se k čemukoli a navíc je seženete na každém rohu. Navíc bílé klasické obyčejné tenisky sluší ženám v jakémkoli věku, nenechte si tedy namluvit, že tenisky jsou jen pro mladé, není to pravda.  

Zaznamenali jste ponožkový trend? 

Jestliže pravidelně navštěvujete obchody s oblečením a botami, určitě jste zaznamenali poměrně nový trend, a sice ponožkový trend. Mluvíme nyní o teniskách vypadající spíše jako ponožkové kozačky, jelikož obepínají kotník a zdůrazňují tak velmi úzkou nohu jejich majitele. Prvotně se ponožkový trend dostal do světa sportu, kde se světu ukázaly ponožkové kopačky, nyní se tento ponožkový trend ukázal celému světu ve světě klasické obuvi.  

Tátovy boty alias humpolácké devadesátky 

Pamatujete si na devadesátkové modely, které zářily všemi barvami? Právě takové takzvané tátovy boty se zkrátka zase vrací do módy. Nejlépe vyniknou s kratšími kalhotami a viditelnými ponožkami, které klidně mohou být stejně barevné jako boty, jež budete mít na nohách. Barevnost to je zkrátka to, co je dnes stylové a šik.