Pokoj, který si přeje každý teenager. Jak vypadá?

Pokoj, který si přeje každý teenager. Jak vypadá?

Když je vám něco přes jedenáct, vidíte už život po svém. Z dítěte je najednou samostatně se vyvíjející osobnost, která má na vše vlastní názor. Pokoj tomu odpovídá. Co si pro sebe náctiletí přejí a jak jim to splnit? 

Možnost být osobitý

Ať miluje pavouky, anglickou literaturu, robotiku nebo scénický tanec, vždy si každý z nás v době dospívání přeje mít svůj vlastní pokoj zařízený přesně podle sebe. Dnešní doba tomu nahrává. 3D fototapeta se stará o to, aby byl pokoj dostatečně osobitý a vyjadřoval jedinečnost každé osobnosti. Co si bude váš student přát pro svůj pokoj? Bude se jednat o hvězdnou oblohu, vyobrazení tajemné říše, nebo jej osloví fototapeta mapa světa? Možnost dělat si s dekoracemi svého pokoje co chci je přesně to, co láká všechny odrůstající děti. 

Dostatek soukromí

Když dospíváte, potřebujete více soukromí. Rodinná rada by se měla sejít a určit jasná pravidla, za jakých se bude vstupovat do prostoru dětského pokoje. Budete klepat u dveří a čekat na vyzvání, nebo se jasně domluvíte, že budete v pokoji kdykoliv vítáni? Společně se domluvte na pravidlech, která vám budou nejlépe vyhovovat. Snažte se vcítit se do role dítěte. Jak jste se cítili vy v jeho věku? Minimum, které můžete pro svého potomka udělat, je, že mu pořídíte do pokojíčku paraván. 

Nebe plné hvězd

Jak se vám usíná pod hvězdnou oblohou? Jistě je to i pro vás velmi příjemné. Možná i studentský pokoj by ocenil něco podobného. Možností, jak mít svou vlastní hvězdnou oblohu, je dnes skutečně spousta. Fosforeskující tapety, barva, která svítí, nebo třeba stropní podívaná, která je na vašem stropu během chvíle. 

Každý dospívající člověk si přeje mít svůj vlastní pokoj zařízený podle sebe. Až se rozhodnete pro rekonstrukci, hlavní bytový architekt bude vaše dítě. V jakém prostoru se mu bude nejlépe tvořit i relaxovat?