barvy

Jaké barvy sluší jaké barvě pleti?

Každá žena se může pyšnit jinou barvou pleti. Je nutné si uvědomit, jaká barva sluší komu. Někomu nesluší oranžová, na jiném je však stoprocentně přitažlivá. Někomu nesluší klasické černobílé sladění, jinému však nesluší nic jiného. Je to o tom, najít si svou vlastní barvu, která nám sluší. To je povinností každé ženy a většina žen už si svou barvu našla. Patříte taky mezi ně?

Na barevné oblečení se soustředíme hlavně ve chvíli, kdy je jaro nebo léto. Tyto dvě období si totiž doslova žádají, abychom si oblékli něco výrazného, co není černé ani jinak tmavé. Mnoho žen se však bojí vyjít na ulici s jinou barvou, než s černou nebo s bílou, což je ale samozřejmě škoda. Tyto ženy si bojí upustit uzdu své fantazii, aby tak vznikl naprosto báječný outfit.

Možná se bojí, možná si však ještě nenašly barvu, která jim dokonale sedne. Pokud i vy patříte k těm, kteří ještě nemají potuchy o tom, která barva vám sluší, přinášíme tipy na barvy, které můžete vyzkoušet. Většině žen s takovou pletí totiž fantasticky sedí!

Pestře růžová pro blondýnky se světlou pokožkou

Růžová barva je dnes velice oblíbená – sluší však hlavně blondýnkám. Pokud navíc máte světlou barvu pleti, pak s růžovou rozhodně vyhrajete. Nemusíte se však bát ani pestřejších, tmavších odstínů – právě ty jsou pro vás jako stvořené.

Mimo to zkuste pastelovější odstíny. Nebojte se pastelově modré, světlounce růžové ani bledě fialové. To vše jsou povolené barvy.

Červená a oranžová pro blondýnky tmavší pleti

Pokud jste blondýnka a pyšníte se krásnou opálenou pokožkou, nebojte se červené ani pestře oranžové barvy, která vám bude jistě taky neskonale slušet. Červená však mimo jiné sluší obecně tmavším typům, tedy i těm ženám, které se mohou pyšnit tmavými barvami vlasů a tmavou pletí.

Jaké barvy sluší tmavovláskám?

Jak už bylo zmíněno, červená a pestře oranžová jsou dobré volby. Nicméně tmavovláskám tmavších pletí sedí jakákoliv pestrá barva – tedy například i královsky modrá, výrazně zelená nebo taky pestře žlutá.