Jak usnadnit stěhovací firmě stěhování kanceláří?

Jak usnadnit stěhovací firmě stěhování kanceláří?

Našli jste pro své kanceláře lepší prostory nebo jen chcete přestěhovat kompletně sídlo společnosti? Ať už je to tak či onak, budete potřebovat profesionální stěhováky, kteří vám přestěhují firmu či kteří se vrhnou do stěhování kanceláří i o víkendu nebo svátcích, abyste nemuseli nijak zastavovat chod společnosti. Je však třeba apelovat na vás jakožto na zákazníky, abyste stěhovací firmě usnadnili práci. Jak?

Určitě toužíte po tom, aby stěhování probíhalo rychle, efektivně a bez zbytečného zdržování. Aby byla splněna vaše očekávání, je nutné to firmě trochu usnadnit. A my pro vás máme několik tipů, jak na to. Zkuste nejdříve vybrat místní firmu, pokud tedy hledáte stěhování v Praze nebo v jiném městě, tak hledejte v dané nebo nejbližší lokalitě.

Zavolejte si nejdříve stěhovacího technika

Vyplatí se nejdříve zavolat si stěhovacího technika. Díky němu nebudete později nijak ztrácet čas a stěhováci budou na vše připravení. Stěhovací firmy mají vlastního technika, kterého k vám pošlou a který zjistí, kolik bude potřeba stěhovacích aut, kolik pracovníků bude na práci nasazeno nebo co všechno se musí obalit do fólií. Také vytvoří takzvaný plán stěhování, tudíž sepíše to, jaké věci bude třeba přestěhovat ze stálého místa na nové. 

Jak dál stěhovací firmě usnadnit práci?

Samozřejmě povolat si nejdříve stěhovacího technika, to je jen jeden z mnoha kroků, jak usnadníte firmě práci. Také je dobré zajistit dostatečný prostor pro parkování stěhovacích vozidel. Vyvarujete se tak dlouhému hledání místa k zaparkování. Pokud se před stávající firmou nachází zóny, na nichž nelze zaparkovat, vyjednejte u policie povolení, které platí pro nakládky a vykládky. 

Také doporučujeme zajistit přístup do všech prostor, které se týkají stěhování čili z nichž bude stěhováno. A samozřejmě o tom informujte své zaměstnance, aby nebyli překvapeni, pakliže dojde ke stěhování v jejich pracovní době.