David Rusňák je nadále předsedou představenstva DRFG

David Rusňák je nadále předsedou představenstva DRFG

David Rusňák založil v roce 2001 investiční skupinu DRFG. I přesto, že letos došlo na obměnu akcionářské struktury, zůstává Rusňák i nadále na pozici předsedy představenstva skupiny a také jejím akcionářem. David Rusňák je nejen milovníkem cestování, ale potrpí si například na kvalitní vína.  I když má hodně nacestováno, přece jen mu k srdci přirostla nejvíce tuzemská kuchyně. V oblibě má především tradiční českou a rakousko-uherskou gastronomii. Právě takové pokrmy můžete ochutnat i v Rusňákově brněnské restauraci Konfit.

Rusňák je od roku 2013 šťastně ženatý, za manželku si vzal Petru Schillerovou, se kterou mají syna. Petra Rusňáková je v současnosti předsedkyní dozorčí rady investiční skupiny DRFG a také místopředsedkyní správní rady Nadace DRFG. Prostřednictvím nadace podporuje skupina celou řadu charitativních, kulturních nebo sportovních akcí a počinů.

Skupina DRFG nefunguje jako model letadlo

Dlouhodobé výsledky a stabilní zhodnocení mluví samo za sebe. Lidé, kteří vložili své investice do fondů či dluhopisů, mají stabilní výnos, který se vyšplhá na velmi zajímavé částky. A investiční skupina DRFG Davida Rusňáka dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i do budoucna. Loni skupina velmi výrazně posílila své tři stěžejní pilíře a v růstu nepolevuje ani v tomto roce. Divize financí zapojila několik poradenských firem včetně online srovnávače bank a pojišťoven – chytryhonza.cz.

Naproti tomu divize TELCO, která má na starosti telekomunikace představila začátkem roku nového operátora s názvem Libli. Což bylo výsledkem konsolidací lokálních providerů z portfolia skupiny DRFG, která je po několika měsících prodala společnosti Nordic Telecom. Divize nemovitostí v loňském roce investovala přes tři miliardy korun do nákupu řady obchodů a nákupních zón, ve výčtu nechybí ani retail parky. Najdete je napříč Českou republikou. 

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.