Tipy, kam na víkend za romantikou

Tipy, kam na víkend za romantikou

Chcete svou drahou polovičku požádat o ruku nebo chcete ji vzít na její narozeniny na romantické místo? Na světě existuje mnoho míst, které jsou opravdu romantické. Lidé nejčastěji cestují do krásné Paříže, ovšem pravdou je, že toto nejromantičtější místo už je trochu ohrané. Raději se vydejte na jiné krásné romantické místo, které nebude vaše drahá polovička čekat. Že nevíte, jaké místo by to mělo být a jaké místo je stejně romantické jako právě Paříž? Prozradíme! 

Vybrali jsme několik romantických destinací, které si zamilujete. Tak jaké romantické místo učaruje vám natolik, že tam vezmete i svou drahou polovičku? 

Do italských Benátek 

K nejvíce romantickým místům patří rozhodně Benátky, které jsou známé nejen díky milovníkovi jménem Casanova. Benátky jsou známé také díky projížďkám na gongole, které nejsou ve skutečnosti tak romantické, jak se o nich povídá. Nicméně je tu také mnoho krásných benátských kanálů a mostů, z nichž každý má svou historii a příběh. Pokud se zde budete nacházet, nezapomeňte se projet na lodi, abyste viděli i ostrovy kolem či Benátky z více stran.  

I Německo může být romantické 

Kupodivu i takové Německo může být romantické, věřili byste tomu? Konkrétně Berlín patří k velice romantickým místům, o tom není sporu. K Berlínu patří bezesporu živé kapely, vždyť je to centrum evropského hipsterství. Je tu však mnoho restaurací, kde si dáte pravou romantickou večeři se vším všudy. Můžete zde potkat mnoho zajímavých lidí pocházejících z celého světa.  

Romantická Budapešť 

Když se budete v noci procházet Budapeští, bude to ten nejromantičtější zážitek, jaký kdy zažijete. Maďarské hlavní město je totiž synonymem pohádkového města, kde najdete také termální prameny. Do Maďarska se jezdí právě za léčivými termály, ovšem Budapešť je spíše historickým centrem.