Současné trendy v cestování aneb kam letos vyrazíme za dovolenou

Současné trendy v cestování aneb kam letos vyrazíme za dovolenou

Stále nevíte, kam se letos vydat na dovolenou? Nechte se inspirovat ostatními. Stejně jako vloni, i letos se na internet dostal seznam současných trendů. Mnozí lidé už mají letní dovolenou zařízenou, mnozí lidé už moc dobře vědí, kde si letos odpočinou. V případě, že vy stále nevíte, kam se vydat, ale chcete se už co nejrychleji rozhodnout, dokud ceny jsou ještě příznivé, máme pro vás seznam destinací, kam letos lidé vyjíždí s velkou oblibou. Nechte se tedy současnými trendy v cestování inspirovat také.  

Případně pokud už moc dobře víte, kam letos poletíte nebo pojedete, nechte se inspirovat na příští rok. Třeba vás nějaká země nebo destinace nadchne natolik, že se letos vydáte na dovolené dvě!  

Vzhůru do Indonésie! 

V současné době se hodně jezdí do Indonésie, konkrétně na ostrov Lombok, který je zastíněn oblíbeným Bali. Na sociálních sítích jsou však fotky převážně z Bali, což mnohé lidi může jen znechutit. Pokud chcete vyjet na podobné místo, doporučujeme právě zmiňovaný indonéský ostrov Lombok, který je známý pro svou autentickou atmosféru, zajímavou kulturu a krásnou přírodu. Je zde možné se vydat třeba na sopku Rinjani, která je druhou největší horou celé Indonésie.  

Je libo Egypt? 

Opět se začalo ve velkém množství jezdit do Egypta, konkrétně do Hurghady. Přístav Hurghada je tím největším turistickým střediskem nacházející se na pobřeží Rudého moře. Za poznáním se můžete vydat do nedaleké Káhiry, do Luxoru se můžete vydat třeba za pyramidami. Údolí králů také stojí za navštívení stejně jako chrámy v Karnaku. Mimochodem v Egyptě se také skvěle potápí! 

Navštěvované jsou i Bahamy 

Chcete letos zavítat do tropického ráje? Doporučujeme zavítat na Bagamy, které jsou letos nadmíru populární. Konkrétně se jezdí do hlavního města Nassau. Levné letenky lze do této destinace koupit třeba z Drážďan. Ovšem i kdybyste zrovna levnou letenku nesehnali, kvůli plážím, jaké zde potkáte a uvidíte, to zkrátka stojí.