Kvalitní RAW kaše

Raw kaše jako něco, co tělo denně vyžaduje a potřebuje

Přemýšlíte nad tím, co ráno posnídáte? Už přemýšlet nemusíte, vystačíte si s raw kašemi, které jsou ke snídani ideální. Tedy nejen k nim. Raw kaše jsou pokrmem, který můžete snídat, obědvat i večeřet. Jedná se o takzvané complete food, což je poměrně nový pojem ve stravování, který označuje pokrm z jednoho balení, jenž v sobě obsahuje všechny makro a mikro elementy, vitaminy, minerály a jiné tělu prospěšné látky, které dokážou tělo nastartovat do nového dne.

Raw kaším se také přezdívá živé kaše. Je to z toho důvodu, že nebyly tepelně upraveny, tudíž v nich zůstaly všechny živiny ve své “živé podobě”. Ani při samotné přípravě raw kaší nedojde ke zničení potřebných živin. Kaše totiž stačí zalít vodou a jsou připraveny ke konzumaci. To, že šetří čas, však není jejich jedinou výhodou.

Co v sobě raw kaše obsahují?

Jak jsme zmínili, raw kaše spadají do skupiny complete foods, tedy do skupiny pokrmů, jež tělu dodávají všechno potřebné ke správnému fungování. Pokud bychom měli být konkrétní, zmínili bychom například sacharidy nebo rostlinné bílkoviny, které se v kaších nachází.

Kromě bílkovin a sacharidů se v raw kaších nachází také vláknina, hořčík, chrom a lithium, dále také vitamin E a C, nesmíme zapomenout ani na vitaminy skupiny B.

Jaké raw kaše jsou nejlepší?

Na trhu však naleznete hromadu prodejců, kteří se zaměřují na prodej raw kaší. Poradíme vám, na koho se obrátit. Nejlepší raw kaše má internetový e-shop Vitagrass, který kromě živých kaší nabízí také detoxikační nápoje nebo naklíčená semena.

Otázkou nyní je, proč jsou raw kaše Vitagrass kvalitnější a zdravější než jiné, proč jsou nejlepší na trhu. Odpověď je však prostá. Raw kaše Vitagrass jsou jedinečné díky svému složení, které se skládá z naklíčených semen, jež jsou obohacena o superpotraviny. Raw kaše jsou tak daleko zdravější a tělu prospěšnější než jiné raw kaše na trhu. Mezi použitými superpotravinami najdeme například plody goji nebo kopřivu či konopné semínko.