fotbalista Neymar

Neymar jako současný nejdražší fotbalista světa

V poslední době se sportovní svět točí kolem aktuálně nejdražšího fotbalisty historie – kolem fotbalisty Neymara. Ten si tento svůj post úspěšně vybojoval pílí a dřinou a není se čemu divit, že si jeho nadání všimli natolik, že se rozhodli za jeho talent náležitě zaplatit. A že za něj neplatí zrovna málo! Fotbalový klub PSG si ho koupil za neuvěřitelných dvě stě dvacet dva milionů eur, díky čemuž se tento přestup stal nejdražším v celé historii fotbalu.

Neymar se nejdříve mohl pyšnit tím, že hrál útočníka v opravdu skvělém fotbalovém klubu FC Barcelona. Rozhodl se však pro změnu a s novým klubem uzavřel prozatím pětiletý kontrakt, díky kterému si tento velice nadaný fotbalista přijde ročně na skoro třicet milionů eur. A to zavání spekulacemi o tom, jak si svých peněz tento mladá fotbalista užívá.

Dopřává si bohatý luxusní styl

Zatím je Neymar v takovém stádiu, kdy si neustále užívá svých peněz. Nikdy ani nesnil o tak velké sumě peněz, kterou bude ročně vydělávat, a tak se není čemu divit, když si aktuálně kupuje drahé auta, lodě a využívá příležitostní známosti.

Pár informací:

Neymar svou první smlouvu s fotbalovým klubem podepsal ve svých sedmnácti letech, a to konkrétně s brazilským klubem Santos. Ročně si zde vydělal něco málo přes milion dolarů. Právě tady si ho všimla veřejnost, která mu dala novou přezdívku, a sice „The next Pelé“, tedy další Pelé.  Právě tento fotbalista o Neymarovi prohlásil, že je to dokonce lepší hráč než jeho budoucí spoluhráč Lionel Messsi.

V roce 2013 přestoupil tento mladý talentovaný fotbalista právě do světoznámého klubu FC Barcelona, kde si se svým srovnávaným sokem mohl společně zahrát. V tomto klubu si přišel zhruba na sto dvacet milionů dolarů.

Fanouškům se Neymar vryl do paměti také díky tomu, ž se stal prvním fotbalistou, která vlastnil své vlastní Air Jordan kopačky.