Nejlepší dárky pro vaše obchodní partnery

Nejlepší dárky pro vaše obchodní partnery

Jedním ze způsobů, jak můžete posílit svoje vztahy s obchodními partnery a dát jim najevo, že si jich vážíte, je výběr vhodného dárku. Samozřejmě můžete tyto dárky darovat současně s reklamními předměty, které vám navíc udělají bezvadnou reklamu. Reklamní předměty jsou takové, které můžete darovat v podstatě každému z obchodních partnerů (a nemusí to být jenom propisky). Pokud ale chcete opravdu ohromit, je zapotřebí zvolit něco trochu speciálnějšího.

Hodinky

Jedná se o jeden z nejlepších dárků, které můžete svým významným obchodním partnerům dát. Může jít o hodinky náramkové nebo i hodiny nástěnné, které si může váš obchodní partner dát do kanceláře. Zde je ale zapotřebí znát styl a vkus obdarovaného. Nemělo by se jednat o nekvalitní výrobky, takže tento dárek může vyjít poměrně draho.

Rám na fotografie

Rámeček na fotografie nabízí vašemu obchodnímu partnerovi možnost, aby si dárek dotvořil vložením vhodné fotografie nebo například certifikátu. Rámeček můžete prozatím místo fotografie vybavit vhodným věnováním s logem vaší společnosti. Ten bude vyjímatelný a nahraditelný za cokoli, co si dovnitř bude chtít obdarovaný dát.

Organizér na stůl

Jedná se o velice zajímavá zařízení, která mohou zároveň ušetřit místo na pracovním stole a zajistit větší uspořádanost. Dostupná jsou ve spoustě provedení, včetně elegantních. Můžete je tedy sladit do stylu, v jakém je vybavena kancelář vašeho obchodního partnera.

Bezdrátová sluchátka

Pokud hledáte moderní dárek, který by se dal využít nejen v práci, ale také mimo ni, budou bezdrátová sluchátka tím pravým! Hodí se zejména v případě, kdy váš obchodní partner musí vyřizovat spoustu telefonních hovorů a je neustále v pohybu.

Připínáčky, kancelářské spony

Drobné kancelářské potřeby můžete vybavit svým vlastním logem a poté je darovat. Jedná se o dárek, který je praktický a zároveň vám udělá reklamu. Můžete také zvolit jedinečný design těchto drobných předmětů. Nezapomeňte ale, že se jedná především o praktický dárek, takže důležité je, aby zůstala zachována jeho funkčnost.