lustr jako dominanta

Lustry jako dominanta pokojů v domě

Moderní byt je někdy těžké mít, protože trendy v oblasti bydlení se mění stejně rychle, jako se mění ty trendy v oblasti módy. Lidé mnohdy chtějí mít byt či dům podle nejnovějších trendů, ale na druhou stranu nevědí, jak začít, proto hledají všemožné nápovědy například v magazínech o bydlení nebo například na internetových stránkách, aby alespoň trochu docílili toho, že jejich domácnost bude podle aktuálních módních trendů.

Mnoho lidí dbá především na místnosti, které jsou nejvíce používané a ve kterých se lidé budou nejvíce nacházet. Proto se zaměřují především na moderní kuchyni nebo také na moderní jídelnu, protože obě tyto místnosti jsou srdce celého domu. Ovšem pokud přijde návštěva, tak je třeba se zaměřit i na obývací pokoj, protože kde jinde popíjet kafíčko než právě v obýváku? Právě u této místnost bychom se měli zarazit, protože právě z této místnost lze s pomocí několika málo nábytku dokázat, že moderní bydlení je naprostá hračka.

Co patří do moderního obývacího pokoje?

Do moderního obýváku patří zejména masivní nábytek. Nejdříve se však rozhodněte, do jaké barevné kombinace půjdete, protože pouze s tímto rozhodnutím můžete jít vstříc výběru nábytku. Pokud budete volit například černobílou kombinaci, nebojte se zakroužit nejen do bílého nábytku, ale také do černého. Nejlépe však uděláte, pokud se rozhodnete pro hnědo bílou kombinaci. Do takto laděné místnosti můžete nakoupit totiž masivní přírodní nábytek, který je nyní podle aktuálních žebříčků ten nejmodernější vůbec. Pak vše laďte do přírodnějších barev. Zkuste to následně i se stejně barevnými doplňky, které doplníte například o korkové doplňky.

Největší dominantou celého obýváku by však měl být lustr, kterého si vždy všimne každý, kdo se do místnosti dostane. Je zapotřebí dbát na to, že i lustr by měl být podle aktuálních trendů. Měl by být hodně masivní, ovšem zase ne tak, aby se do něj dvoumetroví muži bouchali. Pravidlo číslo jedna však zní, že se musí jednat o opravdu masivní kousek, který hned napoprvé zaujme každou návštěvu.