Plat hvězd

Kdo se zařadil do žebříčku nejlépe placených hvězd?

Stejně jako každý rok, tak i letos byl sestaven žebříček nejlépe vydělávajících hvězd světa. Každý rok je tento žebříček velmi očekávaný, protože je zkrátka velice atraktivní. Sestavuje ho časopis Forbes a ani letos nezapomněl a sestavil žebříček sto nejlépe vydělávajících světových hvězd letošního roku. V žebříčku se samozřejmě nachází nejen hvězdné celebrity v podobě slavných herců, modelek nebo případně zpěváků, ale samozřejmě najdeme v žebříčku i sportovce, kteří se dlouhodobě řadí k těm nejlépe vydělávajícím lidem světa.

Už však nechoďme kolem horké kaše a prozraďme si nejatraktivnější součásti žebříčku nejlépe vydělávajících světových hvězd.

První místo patří Floydovi Mayweatherovi

Každý nadšený sportovec ví, že Floyd Mayweather je dlouhodobě označován za nejlépe vydělávajícího sportovce světa. V současné době se pyšní ročním výdělkem pohybujícím se kolem tří set milionů dolarů, což je v jeho jednačtyřiceti letech fantastický příjem.

Těsně za ním se octl George Clooney, který si jakožto skoro šedesátiletý herec přijde na 230 milionů dolarů ročně. Na třetí pozici se umístila Kylie Jenner, která si ve svých dvaceti letech přijde na skoro dvě stě milionů dolarů. A její profese? Profesionální celebrita.

Žebříček plný sportovců

Jak jistě víte, sportovci jsou nejlépe vydělávající lidé světa. To ostatně potvrzuje i jejich hojné zastoupení v žebříčku. Například na osmé pozici se umístil Lionel Messi, který si ročně přijde na 111 milionů dolarů, o dvě pozice za ním se nachází jeho největší sok Cristiano Ronaldo, který si ročně přijde na 108 milionů dolarů a o další dvě místa dál najdeme Conora McGegora, který si přijde ročně na necelých sto milionů dolarů.

I zpěváků je v žebříčku dostatek

Samozřejmě ani zpěváci nezoufají, i jich se v žebříčku našlo hned několik. Například se na sedmém místě umístila kapela ColdPlay se svým ročním příjmem sto dvacet milionů dolarů, pár míst za ní se najde Ed Sheeran, který se pyšní 110 miliony dolary, a na jedenácté pozici najdeme i Bruna Marse.Plat hvězd