Kam za exotikou?

Kam za exotikou?

I když letošní parné léto trochu exotiku připomíná, stejně tu nemáme palmy ani šumějící moře. A právě po tom mnozí lidé touží. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí odletět za exotikou, ale nevědí, kam přesně, poradíme vám. Vybrali jsme nejkrásnější a nejexotičtější místa na zemi, kde si exotiky užijete opravdu až, až. Některé destinace jsou dnes velice oblíbené, jiné jsou méně známé, tudíž se tam potkáte s menším množstvím turistů. Tak kam za exotikou utečete vy? 

Bali 

Vzhůru na Bali! To si dnes říká každý druhý člověk. Právě Bali se řadí dnes k nejpopulárnějším destinacím, kam se lidé uchylují. V současné době se Bali označuje za perlu celé Indonésie, proto se nemůžeme divit takovému návalu turistů. Navíc je to zde poměrně levné, nejdražší budou na celé dovolené letenky.  

Na Bali se můžete projet na takzvaném tuk-tuku, s nímž jste se určitě setkali na sociální síti Instagram, kde se tuk-tuky pravidelně přidávají. Kromě toho vám zde učaruje obrovské množství restaurací a barů, rádi budete i za velké množství památek.  

Filipíny 

Trochu jinou exotiku najdete na Filipínách, které najdete v jihovýchodní Asii. Najdete zde krásné, písečné pláže, také krásnou přírodu nebo velice barevný podmořský život. Oblíbenou činností všech turistů je zde šnorchlování nebo potápění se. Najde se tu ale i něco pro dobrodruhy, můžete se vydat na jednu ze sedmi sopek, do jeskyní nebo za zdejšími vodopády.  

Srí Lanka 

Stále častěji se také jezdí na Srí Lanku, která je synonymem tropického ráje na zemi. Čekat vás zde budou nádherné pláže, treky, možnost si pořádně zasurfovat nebo dobře se najíst. Pro milovníky historie se tu najdou starobylá města, dále také tisíce hinduistických nebo i buddhistických chármů. A co čajové plantáže? Ty stojí minimálně za fotku! 

Kolumbie 

Věděli jste, že za exotikou se můžete vydat také do Kolumbie? Tato jihoamerická země baví naprosto každého a bavit bude určitě i vás, a to nejen díky jídlu a tanci, ale také díky fotbalu, který se ke Kolumbii váže stejně jako noc ke dni.