strojirenstvi steeltec

Jak si vede strojírenství v ČR?

V současné době je konkrétně strojírenství pro podnikatele velice lákavý obor, do něhož se pouští se svým podnikáním. Není se čemu divit, vždyť strojírenství je jakýsi pohonný motor či jakýsi tahoun současné české ekonomiky. Neustále se rozvíjí a rozšiřuje, navíc je tak kvalitní, že se stále zvyšují vývozy v této oblasti. V poslední době se však nedostaneme se strojírenstvím na ruský trh nebo na trh Středního východu. Tedy ne alespoň tak moc, jak jsme byli doposud zvyklí. Pokud se na tyto trhy chceme dostat, pak musíme počítat s menším profitem.

Nicméně je nutné poznamenat, že i když je strojírenství tahounem současné české ekonomiky, i strojírenství se potýká s nedostatkem zaměstnanců. Kovovýroba a jiné další odvětví tohoto oboru asi nejsou pro lidi tak lákavé, jako jiné profese a zaměstnání. Ovšem je nutné říct, že řadě společností tyto nedostatky lidí zatím tak moc nevadí, protože používají nejnovější technologie a nejnovější stroje, které jim jejich výrobu dostatečně ulehčují.

Strojírenskou výrobou se zabývá i společnosti Steeltec.cz, která je jedničkou ve svém oboru. Její služby jsou opravdu rozmanité a každý zákazník si přijde určitě na své.

Jaké jsou její služby?

Služby velkosériové kovovýroby této společnosti spočívají hlavně v samotné kovovýrobě, kdy se vyvíjí a připravuje sériová výroba. Zde se také provádí i lisování, svařování a následné lakování výrobků. Montáž či balení je samozřejmé, dle přání zákazníka. Dále se zde také optimalizují výrobní procesy a náklady.

Mezi další služby se řadí samostatně i lisování kovů, které je možné od deseti tisíc kusů. Ve společnosti se lisováním kovů zabývá dohromady sedm automatických lisovacích linek. Většinou se pracuje s materiály, mezi něž e řadí běžná a uhlíkatá ocel, nerez nebo taky barevné kovy. Samotné oddělení je i lakovna s předúpravou, kde se zabývají předúpravou odmaštění, fosfátování a pasivací.