Jak se zbavit celulitidy? Přinášíme několik tipů a rad

Jak se zbavit celulitidy? Přinášíme několik tipů a rad

I když ženy tvrdí, že celulitidou netrpí, není to tak. Je jen opravdu hrstka žen, které mohou říct, že celulitida není jejich problém. Většina žen však na celulitidu opravdu trpí. Buď je možné proti ní zahájit boj, který lze přirovnat k běhu na dlouhou trať, nebo se s ní zkrátka spokojíme. Pokud se s celulitidou nechcete spokojit, zejména když venku začíná léto, prozradíme vám několik tipů a rad, které vám celulitidu ze stehen a nohou odstraní.  

Celulitidu lze také přirovnat ke strašáku mnohých žen. Na toto téma bylo napsáno opravdu obrovské množství článků, nejedna žena vyzkoušela celou řadu rad a tipů, které však nebyly efektivní ani účinné. Neztrácejte však naději a víru, máme pro vás další dávku rad a tipů, jak se celulitidy zbavit. A věřte, že nyní už to efektivní boj opravdu bude.  

Začněte chodit do sauny 

Tělo se musí prokrvit, aby se mohlo celulitidy zbavit. Doporučujeme proto chodit do sauny. Může se to stát vaším každotýdenním rituálem, při kterém se vám navíc zpevní imunitní systém. Pakliže nemáte možnost chodit do sauny, jelikož je třeba daleko nebo je poměrně drahá, doporučujeme střídat třeba teploty vody ve sprše. I tento způsob otužování v těle rozproudí krev a vypne pokožku.  

Začněte používat kosmetiku proti celulitidě 

Je zde samozřejmě také možnost začít používat kosmetiku proti celulitidě. Existuje hned několik přípravků s účinnými složkami, které dokonale prokrvují pokožku. Doporučujeme hlavně takové produkty, které v sobě skrývají skořici nebo třeba kofein a AHA kyseliny. Nebojte se ani peelingu, ten vám navíc pomůže pokožku rozmasírovat, což je také velice důležité.  

Dejte si pozor na sůl 

Kromě sportu vám může pokožku pomoct vypnout i menší množství soli. Zkuste sůl omezit, nepřisolujte si pokrmy a také snižte příjem bílého cukru a mouky. Raději toto všechno nahraďte ovocem a zeleninou.