I Češi se ponořují do světa franchisingu. Jaké české franšízové koncepty jsou hitem?

I Češi se ponořují do světa franchisingu. Jaké české franšízové koncepty jsou hitem?

Podnikání je pro řadu lidí velmi atraktivní. Chtějí se postavit na vlastní nohy, chtějí rozjet svůj vlastní byznys, ovšem málokdo ví, s čím se do světa podnikání dostat. Zatímco někteří jsou odhodlaní začít podnikat v oblasti gastronomie se svým vlastním fastfoodovým konceptem, jiní si nejsou tak jistí tím, co chtějí dělat nebo s čím chtějí začít podnikat. A tak se obrací na franchising, který je v Česku stále populárnější. 

Už dávno jsou pryč roky, kdy se franchisingu lidé báli. Dnes je to způsob, jak se dostat do světa podnikání bez většího rizika s větší pravděpodobností uspět. V současné době se na českém trhu vyskytuje mnoho franšíz a franšízových konceptů, z nichž si můžete vybírat tu, která je vám sympatická. Dokonce i české firmy podnikají na základě franchisingu, což znamená, že můžete rozvíjet i českou společnost s atraktivním know-how a potenciálem. 

Extéria Market

Velmi atraktivní franšízou na trhu je franšíza Extéria Market, což je přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době patří Extéria Market k jedničkám nejen na českém, ale také na slovenském trhu. Pyšní se tisícovkami spokojených klientů, což je obrovský úspěch. Jestliže se rozhodnete rozšířit tento byznys, nebudete litovat. Firma má velký potenciál, o tom není pochyb. 

Sklizeno

Dnes lidé dbají na to, co jedí. Nechtějí kupovat potraviny, u nichž si nejsou jistí jejich původem. Daleko raději nakupují potraviny, které pochází od lokálních pěstitelů a od českých farmářů. Nakupují proto ve Sklizenu, což je franšízový koncept, který nemá v Česku obdoby. Je velmi oblíbený, nabízí se zde velké množství potravin, u nichž je jistý původ a které jsou pěstovány s láskou a péčí. 

BestDrive

Další českou franšízou je franšíza BestDrive. Dnes se jedná o největší českou síť pneuservisů a autoservisů. Pokud se zajímáte o automobily, rozhodně stojí tato franšíza za zvážení.