ponožky v sandálech

Hříchy letošního léta? Opět vítězí ponožky v sandálech!

Léto je v plném proudu a většina z nás najednou míří na dovolenou, na kterou se těší celý dlouhý rok, který je většinou věnován pouze práci, díky které si právě na onu dovolenou mohou vydělat. Léto je v duchu dovolených, ale také v duchu nakupování, protože právě nakupování je to nejzákladnější, co můžete udělat předtím, než někam odjedete. Nesmí se zapomínat na plavky nebo na šaty, které jsou pro léto podmínkou. Teplé dny většinou lákají i šortky, proto se nebraňte a kupte si i některé šortky, stejně jako nátělníky nebo sandálky.

S létem však nepřichází doba nejen dovolených, ale také především období různých módních hříchů, které jsou tu každý rok. Každý rok se většinou vyskytují stále stejné módní hříchy, které nás dotáhnou do módního pekla. U žen jsme letos mohli postřehnout, že začaly nosit v balerínách barevné delší ponožky, které jsou však naprosto nevkusné. Nejsou to samé, jako například polobotky, do nichž je stylové dát i barevné ponožky. V balerínách tomu ale tak není – je to módní hřích, který nositelky dostane do módního pekla. Co ale nosí špatně pánové? I ti se samozřejmě módních hříchů dopouštějí.

Díky tomuto hříchu se pozná Čech v jakékoliv zemi

Muži v létě nosí obvykle šortky a tričko, ovšem doplní tuto kombinaci také sandály. To by nebylo nic výjimečného, pokud však do sandálů nedají bílé ponožky, díky kterým se poznají čeští pánové na míle daleko snad v každé zemi na světě. Tento módní hřích je nejspíš populární nebo o něm jen jeho nositelé nevědí, ale opakují se rok co rok. Bohužel však díky této kombinaci se i pánové dostanou do módního pekla.

Když už toužíte po ponožkách do sandálů, sáhněte raději po kratších ponožkách. Nejlepší by však bylo, abyste se zaměřili na zcela jinou obuv – například na žabky nebo podobnou letní klasickou obuv, které je pohodlná a ve které se noha nepotí.