jak vybrat barvu silonek

Jak vybrat správnou barvu silonek?

Sice je léto v plném proudu, přesto to neznamená, že se můžeme soustředit pouze na sukně nebo šaty, protože léto v sobě nenese jenom hezké počasí, ale jedná se především o deštivé dny, které nás každým rokem najdou, i když si myslíme, že v létě se nám vyhnou. Bouřky a chladnější dny často vystřídají krásné počasí přesně tehdy, kdy se nám to nejméně hod, ale to už je známý zákon schválnosti, který se přesně tímto naprosto vyznačuje.

Ostatně i v takových dnech nemusíte ztrácet hlavu a oblékat si džíny a teplejší mikiny či lehčí bundy, protože existuje známý vynález zvaný „silonky“, které jsou přesně pro takové situace stvořeny. Nejen, že nás často uchrání před chladným počasím, ale také nás mnohdy spasí i ve chvíli, kdy se rozhodneme jít ven v krátkých šatech nebo sukni i přesto, že moc dobře víme, že naše nohy nejsou zrovna tak hladce oholené, jak jsme si mysleli.

Mnoho žen však neví, jakou barvu silonek si vybrat, proto se většinou zaměřuje na tu variantu, že si koupí populární černé silonky, díky nimž nemusí řešit, jestli jsou tmavší než její pleť nebo ne. Navíc černé silonky jsou vždy ten správný unikátní kousek, který je stále moderní a nadčasový, proto je to dobrá volba, přesto se k některým barvám nebo typům šatům nehodí tak dobře, jak se třeba hodí klasické pleťové silonky. Jenže zde přichází ten problém s výběrem – ne každá žena si umí vybrat takový kousek, který přesně ladí k barvě pleti.

Volte vždy neutrální barvu

V poslední době se však většina žen zaměřuje na koupi takzvaných neviditelných silonek, které se přizpůsobí každé barvě pleti. Jenže řada žen o těchto neutrálních univerzálních silonkách doposud netušila, proto stále chodí po obchodech a kupuje si barvu, která se následně ukáže stejně moc tmavá nebo naopak moc světlá. Často neutrální typy silonek, které se nyní opravdu velmi rozeběhly a jsou stále více kupované, se zdají být pro mnohé ženy příliš drahé, přesto rozdíl je pouze několik korun. Ty se ovšem oplatí investovat, protože nebudeme působit tak, jak nechceme. Přece jenom je lepší mít barvu nohou sladěnou, nikoliv o tón tmavší nebo světlejší.