flitry kam se podíváme

Flitry kam se podíváme! Jsou ale stále stylové?

Módní trendy se mění lusknutím prstů. Mnohdy zvažujeme, jestli si vzít daný kousek nebo ne, protože si nejsme v daném okamžiku jisti, jestli stále budeme tak styloví, jak si představujeme. Je však pokaždé důležité obléknout si něco, v čem se cítíme pohodlně a co je pro nás vkusné. Mnohdy se nemusíme řídit aktuálními módními trendy, protože přece jenom některé módní trendy nejsou zdaleka tak vkusné, jak si myslíme, že jsou. V současné době nás uchvátí především barva khaki, a to na jakémkoli kousku. Přesně tak poznáme, že jsme stylově oblečení, protože khaki barva (tedy vlastně každý odstín zelené) je v tomto roce barva číslo jedna.

Při výběru outfitu, který si daný den oblečeme, bychom měli především dbát nejen na stylovost, ale rozhodně na pohodlnost nebo na to, co se nám líbí. Přece jenom se musíme dobře cítit, a pokud se dobře necítíme, bohužel brzy přijdeme na to, že stylovost nám dobrý pocit nezaručí, a tak se následující den rozhodneme zcela jinak. Většinou základ tvoříme z pohodlných kousků odpovídající okamžiku, na který se chystáme. Pak ho doplníme o kabelku nebo boty, které už jen sladíme s aktuálním lookem. Mnohdy právě tato kombinace rozhodne, jestli budeme styloví nebo nebudeme. Otázkou však zůstává, jestli zůstaneme šik, pokud si oblékneme nějaký kousek s flitry nebo jestli už se budeme řadit do takové té „out“ zóny, v níž se nacházet zrovna nechceme.

Flitry schovejte hluboko do skříně!

Jednu chvilku byly flitry opravdu populární, ale jednalo se pouze o krátkou dobu, do které se chtějí stále vracet dívky do patnácti let, protože si myslí, že flitry zaujmou chlapce, kteří se jim líbí. U těchto dívek jsou flitry ještě povoleny, i když jsou mnohdy to, co z nich nedělá tak krásné dívky, jakými by mohly být, pokud by si byly oblékly něco jiného. Ovšem v pozdějším věku jsou flitry tabu. Zapomeňte na to, abyste je nosili třeba na botách, na kabelkách, džínech nebo třeba na košilích. Flitry už dávno nejsou, co bývaly, proto se jim snažte vyhnout opravdu velkým obloukem.