tepláky a jak jsou stylové

Tepláky a jak moc jsou tedy stylové?

V poslední době se na ulici potkáváme s řadou módních trendů, které mnohdy opravdu stojí za povšimnutí. Většinou si všimneme takových stylů lidí, kteří na sobě mají naprosto unikátní modely, za které bychom se obvykle měli stydět. Jedná se většinou o exotické košile, které se už dávno nenosí, o šortky, které mají milion kapes a nejsou nyní už vůbec „in“ nebo mezi takové hříchy módy patří především sandály a ponožky v nich, kterými jsou Češi naprosto proslulí a díky kterým se čeští občané poznají všude, i když budou několik tisíc mil od České republiky. Řada žen zaujme především módními hříchy, které se nesou ve znamení balerín a ponožek v nich. To jsou opravdu otřesné kombinace, nad kterými by se jejich nositelky měly rozhodně zamyslet, ale mnohdy to bohužel neudělají, což je samozřejmě škoda.

Mimo tyto extravagantní kousky jsme se mohli setkat s velkým množstvím lidí, kteří nosili třeba tepláky, a to nejen na doma, ale především venku na ulici, do obchodu, do kina nebo mnohdy i nevkusně do divadla či na jiné kulturní akce. Tepláky jsou možná aktuálně stylový kousek, ovšem musí se vědět, kam takový kousek nosit nebo nenosit, protože se přece jenom nehodí všude, kam je chceme nosit. Do jaké míry se tedy jedná o vkusný kousek a kdy je nošení tepláků už opravdu přes čáru?

Tepláky jsou vhodné na doma, maximálně do obchodu!

Tepláky jsou typické domácí oblečení, proto bychom měli dbát na to, že u domácího oblečení zkrátka tepláky zůstanou. Sice se v poslední době staly opravdu stylové, to však neznamená, abychom je nosili naprosto všude. Tepláky jsou povoleny nosit samozřejmě pouze doma, maximálně se s nimi ukažte například v obchodě. Není vhodné je nosit dále – do školy nebo do jiných institucí nejsou vhodné, ať si móda a kdokoliv další říká, co chce. Už naprosto nevhodné jsou tepláky především do kulturní sféry!