Digitální technologie si nachází své fanoušky. Dostane i vás?

Digitální technologie si nachází své fanoušky. Dostane i vás?

Žijeme ve velice moderní době, kdy na každém rohu nám jsou nabízeny moderní technologie. Jedna taková moderní technologie sídlí v kapse každého z nás, je jí mobilní telefon, kterému se také dnes říká smartphone. Chytré mobilní telefony však nejsou to jediné, do čeho můžeme investovat a co nám krapet usnadní život. Existuje daleko více moderních technologií, které rozhodně oceníme, když s nimi přijdeme do kontaktu. Pojďme si zmínit hlavně digitální technologie, které si nachází stále více a více svých fanoušků. 

Digitální technologie jsou hitem. Pojďme si říct hlavně dva vynálezy, které jsou inovací a které jejich staré předchůdce hravě strkají do kapsy. 

Digitální panely

Chystáte se na konferenci, na veletrh nebo se u vás ve městě nebo v obci koná velká akce, na které si chcete udělat reklamu? Možná byste nejraději sáhli po reklmních roll-up bannerech nebo reklamních cedulích, ale takové formy propagace jsou už dávno out. Dnes se vyplatí investovat do digitálních panelů, které jsou hitem letošního roku. Jsou inovací klasickým reklamním tabulím, navíc je využije opravdu každý. Sloužit mohou nejen při zmiňovaných událostech, ale hodit se mohou i do restaurací, hotelů, do bank nebo do obchodů či na obecní úřady. 

Digitální úřední desky

Obce nebo města využijí zase trochu jinou inovaci. Nyní v podobě digitálních úředních desek. Digitální úřední desky jsou opět něco, co občané ocení. Je to totiž informací servis čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Už žádné informování občanů přes rozhlas (hlášení stejně nikdo neposlouchá), stejně tak stop klasickými úředním deskám, které poskytují jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Digitální úřední desky mohou obsahovat cokoli, poskytují neomezený prostor pro informování občanů. 

Sdílejte na nich blížící se akce, informujte o dopravní situace ve městě nebo jen vyvěste to, jaké bude zítra počasí.