Zimní trendy pro oživení všedních outfitů

Zimní trendy pro oživení všedních outfitů

Chcete zaujmout na ulici kolemjdoucí? Pak se musíte vhodně obléknout. Jak je známo dlouhá staletí, šaty dělají člověka, a tak na to pamatujte. Pokud se rozhodnete nosit to, co vám padne jako první do ruky, nemůžete se radovat z úspěchu. Oblečení je třeba pečlivě vybírat, zejména v zimě se snažte vykouzlit outfity, se kterými budete vynikat z davu. Jelikož toho nemáme v zimě mnoho k dispozici, jelikož celé outfity skrýváme pod kabáty a bundami, prozraďme si alespoň pár zimních trendů, které nám krapet oživí i sebevíc všední outfit.  

Jak jsme zmínili, existují zimní trendy, které jsou zcela předvídatelné a se kterými nevyniknete v davu. Na mysli máme hlavně kabáty nebo kalhoty či kotníkové boty, které jsou sice stylové, na druhou stranu je nosí každý druhý, protože nabídka není zrovna velká a rozmanitá. Jak jsme ale také zmínili, existuje několik trendů, které oživí i sebevíc nudný a všední outfit.  

Výrazné ponožky zahřejí i zabodují 

Pokud chcete svůj sebevíc všední outfit něčím oživit, sáhněte po barevných ponožkách. Pokud jste si mysleli, že barevné ponožky jsou už dávno out, pak jste se spletli, protože tomu tak není. Barevné ponožky mohou naopak opravdu zabodovat, mohou z všedního outfitu vykouzlit něco naprosto nevšedního. Navíc v zimě splní i hřejivou funkci.  

Jestliže jste ale ženou, která si k šatům ponožky dát nechce, i když je to opět něco stylového, sáhněte po barevných nebo alespoň vzorovaných punčocháčích, které taktéž splní hřejivou funkci a kromě toho také zpestří jakýkoli outfit.  

Čelenky pro ouška, která budou v teple 

Nemusíte nosit jenom čepice, i když si to zima žádá. Existují také jiné typy “pokrývek hlavy”, které dokážou zakrýt uši, tudíž které ouškům dopřejí požadované teplo. Tímto máme na mysli například čelenky, které jsou teplé a pletené a které mohou ženy nosit místo čepic. Sice pánové nejsou jejich zastánci, ale jedná se opravdu o stylový kousek.