jak vyplnit velký prostor

Jak vyplnit zbytečně velký prostor?

Mít vlastní příbytek je jednou z nejlepších věcí, která se nám kdy stane, protože přece jenom veškeré své finance můžeme házet pouze do toho, abychom si hezky a vkusně zařídili naši domácnost. Většinou začínáme kuchyní, kdy si vybereme ty nejlepší talířky, příbory a hrníčky, které nalezneme nejen v obchodních domech IKEA, kam jistě vždy míří všichni, kdo touží po zařizování si svého vlastního příbytku. Dbáme také na to, abychom měli krásný jídelní stůl, moderní kuchyňskou linku nebo vestavěné spotřebiče, které jsou ostatně také podle aktuálních módních trendů.

Dbáme mimo jiné i na jiné místnosti v domě. Chceme mít co nejmodernější ložnici, dále také chceme mít i řadu oblíbených věcí v obývacím pokoji – samozřejmě vše podle aktuálních trendů, které se v oblasti bydlení mění jako rychle jako na běžícím pásu. Ostatně někdy může přijít situace, kdy si uvědomíme, že nějaká místnost je opravdu obrovská a rozhodneme se ji naprosto vyplnit, ale mnohdy ztrácíme inspiraci a nevíme, jak tu místnost vyplnit tak, aby se nám zamlouvala a abychom s ní byli spokojeni. Přemýšlíme tedy většinou nad nejrůznějšími rozděleními místnosti, abychom vytvořili z jednoho pokoje dva, ale to není zapotřebí.

1. Vytvořte si třeba svou vlastní kancelář

Pakliže pracujete z domova, potřebujete mít svou vlastní home office. Pokud však nevíte, kam ji dát či kde ji zhotovit, zkuste to udělat právě v té velké místnosti, kterou stále nemůžete patřičně zaplnit. Rozhodně se bude jednat o skvělé využití volného prostoru. Navíc takovou hezkou kancelář si můžete řádně oddělit, a to například nějakou policí nebo zatahovacími roletami.

2. Dejte prostor svým koníčkům

Řada lidí však velký prostor vyplňuje na základě svých koníčků. Proto ten, kdo miluje malování, se rozhodne udělat si svůj vlastní malovací ateliér. Milovníci sportu však na druhou stranu zvolí raději umístění nějakých posilových strojů do zbytečně prázdného kouta v pokoji.