Únikové hry v Ostravě

Únikové hry v Ostravě jako trend roku 2017

Únikové hry v Ostravě jsou velmi populární a díky tomu je můžete navštívit i vy. Každá skupinka přátel či tým spolupracovníků si vybírá nejen místo, kde budou hru prožívat, ale i její téma. Témata jsou nejčastěji historická, mohou být pohádková i z říše fantazie. Mohou se ale odvíjet i v současnosti. Můžete se stát členem zvláštního týmu, který právě musí deaktivovat tikající bombu, tajným agentem, hledaným uprchlíkem či hledačem pokladu. Témata Exit game jsou různá a nové hry přibývají. Ideální volbou je dostat se na tajuplná či historická místa, která vás dostanou přímo do zvolené doby. Uniknete moderním počítačovým obrazovkám nebo mobilním telefonům a tematicky koncipovaná místnost vás zcela pohltí.

Za hodinu je po všem

Časový limit Escape game je dán na 60 minut. Během hodiny toto můžete hodně stihnout a dokonce zjistit i o svých spoluhráčích. Možná je zrovna při únikové hře poznáte tak, jak jste je nikdy neznali. Už v prvních minutách se všichni dostanete do adrenalinového opojení a začnete bedlivě pozorovat, kdo z vás je ten správný spolupracující týmový hráč a kdo je naopak jasný sólista. Poznáte se úplně z jiného úhlu a vyjde najevo, kdo je schopen vyřešit v adrenalinovém stoupajícím napětí nelehké úkoly a kdo třeba disponuje logickým myšlením. Týmový duch vás ale nakonec dokáže všechny dokonale ovládnout a společně poběžíte k cíli.

The Chamber v Ostravě

The Chamber v Ostravě je fantastickým odreagováním. Z mnoha únikových her si vyberte tu pravou právě pro vás. Úniková hra je vždy zcela výjimečná a liší se svým podáním od ostatních únikových her. Úniková hra je novou formou zábavy, ve které se zvolna mísí to nejlepší z původu počítačových her anebo třeba pevnosti Boyard. Je to vzrušující dobrodružná aktivita, kterou si opravdu nejlépe užijete s partou vašich přátel. Jde o ideální způsob, jak se odreagovat, jak otestovat své schopnosti, týmovou spolupráci a také své logické uvažování. Jde o to, si tuto hru vždy náležitě užít.

Officiální stránky The Chamber únikových her v Ostravě najdete zde: ostrava.thechamber.cz