Unikátní filmové snímky roku 2018, které musíte vidět

Unikátní filmové snímky roku 2018, které musíte vidět

Ne každý rok je jako ten loňský – tak nabitý filmovými snímky, které jsou kvalitní, dobře hodnocené a které v člověku zanechají jakýsi pocit, který se s ním “potáhne” ještě nějakou chvíli. Zatímco uplynulá léta nepatřila k těm nejkvalitnějším po filmové stránce, rok 2018 byl v tomto odlišností a výjimečností. Byl totiž plný kvalitních filmových snímků, které stojí za zhlédnutí. Víte, jaké stojí za zhlédnutí?

Filmy jsou alternativou, jak vyplnit volný čas. Pokud nevíte, co si pustit, máme pro vás několik doporučení. I když se mnohé filmové snímky, které vešly do kin vloni v roce 2018, ještě promítají v kinech, jsou také ke zhlédnutí online, čehož využijte.

BlacKkKlansman

Unikátní filmový snímek nazvaný BlacKkKlansman pojednává o zajímavém příběhu, kde se černošský policista se svým židovským kolegou infiltrovali do Ku-klux klanu. I když snímek hovoří o dění v sedmdesátých letech, jedná se o snímek aktuální i dnes – je totiž plný narážek a výroků současného prezidenta Spojených států amerických.

Atraktivní je samotné herecké obsazení i seskupení jednotlivých scén.

Pásky z Nagana

Pásky z Nagana je zajímavý dokument pocházející z dílny Ondřeje Hudečka, který je známý režisér nové generace. V tomto díle je zfilmováno oslovení českých pamětníků slavného vítězství na olympijských hrách.

Tiché místo

Pokud jste milovníkem hororů, nadchne vás zajímavý horor v netradičním provedení. Pro film jsou specifické herecké výkony a také samotná atmosféra, která udrží diváka v neklidu a napětí po celých devadesát minut. Tiché místo je rozhodně jeden z hororových snímků, které stojí za zhlédnutí. Jste připraveni se mrknout na tento unikátní film?

Dej mi své jméno

Milujete romantiku? Zamilujete si také nové romantické drama, které vás zavede do slunné Itálie. Dílo “Dej mi své jméno” oslovilo nejen samotné diváky, ale kupodivu také kritiky.