Umyvadlové desky do koupelny

Umyvadlové desky do koupelny

Plánujete rekonstrukci, nebo budete zařizovat zcela novou koupelnu v novostavbě a už přemýšlíte o koupelnovém nábytku? Pokud se vám klasické provedení skříňky s umyvadlem nezamlouvá, máme pro vás skvělý a moderní tip, kterým je umyvadlová deska. Umyvadlovou desku můžete doplnit i o doplňkovou skříňku, kterou lze pořídit v různých šířkách a různých dekorech dřeva. Sestavíte si tak svůj koupelnový nábytek přímo podle vašich představ a možnostech koupelny. 

Výběr umyvadla

K umyvadlovým deskám od firmy Dřevojas si můžete libovolně zvolit typ umyvadla. Výběr umyvadel je široký a můžete si pořídit například keramické umyvadlo s přepadem a otvorem pro vodovodní stojánkovou baterii, nebo keramické umyvadlo bez přepadu a bez otvoru pro vodovodní baterii. Pro umyvadlo bez přepadu je vhodná vysoká baterie na desku, nebo nástěnná designová baterie. 

Výhody umyvadlové desky

Umyvadlovou desku si můžete vybrat z dostupné šíře 60-270cm. Deska nabízí velký odkládací prostor, navíc při doplnění desky doplňkovou skříňkou vám vznikne úložný prostor pro kosmetické přípravky, nebo ručníky. 

Varianty doplňkových skříněk

Skříňku pod desku lze pořídit hned ve třech výškách a to 20,30 a 40 cm. U varianty s 40cm výškou jsou umístěny 2 zásuvky pod sebou. Samozřejmostí jsou tiché a kvalitní pojezdy značky Hettich s doživotní zárukou.

Doplňkovou skříňku lze umístit buď přímo pod umyvadlo, v tomto případě musíte objednat variantu s výřezem pro sifon, nebo variantu bez výřezu, která se instaluje na boční stranu od umyvadla.  

Otvírání zásuvek je bezúchytkové neboli také Push to Open. 

Barevné provedení

Standardním barevným provedením nábytku je klasická bílá, pokud ale chcete změnu, můžete si vybrat z široké nabídky dekorů dřeva, nebo lakovaných povrchů. Firma Dřevojas nabízí provedení dub, ořech, borovice Jackson, Nebraska aj. Z lakovaných povrchů je to pak například provedení N06 Lava, N07 Stone, N08 Cosmo a jiné. 

Zaujalo vás moderní provedení v podobě umyvadlové desky?