Tři tipy na outfity, jak se obléknout do divadla

Tři tipy na outfity, jak se obléknout do divadla

Divadlo je místo, kam je třeba se obléknout s grácií. Pokud nebudete mít vhodné oblečení, mohou vás z divadla i vykázat, i když máte platnou vstupenku. V případě, že patříte k lidem, kteří nevědí, jak se do divadla obléknout, máme pro vás několik tipů. Outfit si však samozřejmě zvládnete sestavit i sami, jen je třeba vědět, co se do divadla nosí a nenosí.  

Obecně lze říct, že se do divadla nenosí ležérní oblečení typu tepláků a mikin. Zakázaná jsou také trička s potiskem, případně pestrobarevné, potištěné košile, které budí velký rozruch. Být konzervativní – to je zkrátka to, dle čeho byste se měli do divadla oblékat.  

Abyste však nemuseli dlouho přemýšlet nad tím, co si vezmete, a aby na vás, dámy, nemuseli partneři dlouho čekat, sestavili jsme konkrétně tři outfity, jimiž se můžete inspirovat.  

Outfit číslo jedna 

Určitě moc dobře víte, že se dnes nosí šaty se špagetovými ramínky. Proto se špagetovým ramínkům nijak nebraňte a jedny takové šaty pestré barvy si vezměte na sebe do divadla. K těmto šatům se hodí buď klasické lodičky do špičky, nebo je možné sáhnout po sandálcích na podpatku. Do ruky stačí psaníčko, případně je možné investovat do drobné kabelky přes rameno, která nemá příliš výrazný popruh.  

Outfit číslo dvě 

Pokud jste milovnicí delších, úzkých sukní, proč si jednu takovou nevzít i do divadla? Může a zároveň nemusí být koženková, může být jen obyčejná vypasovaná až do pasu zdůrazňující ženské křivky. Doplňte ji bílou vypasovanou košilí, psaníčkem a podpatky, nezapomeňte na silonky, které zakryjí všechny modřiny nebo třeba neoholené nohy.  

Outfit číslo tři 

Jestliže jste zastánkyní kostýmků, nebojte se jeden takový kostýmek si vzít i do divadla. Jen tedy volte vhodný top, žádné průsvitné body nebo krátká tílka se do divadla nenosí. Doplňte opět lodičkami do špičky, případně mokasínami, do ruky dejte psaníčko nebo kabelku přes rameno s nevýrazným popruhem.