Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli koženková sukně

Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli koženková sukně

Rozhodli jste se vytáhnout ze svých šatníků sukně? V tom případě byste měli vytáhnout zejména koženkové sukně. I když se na sukně může zdát brzy, není to tak. Sluneční paprsky nám dávají zelenou a chtějí, abychom sukně už hojně nosili. Samozřejmě je nenoste bez punčocháčů nebo silonek, ať ještě během takzvaného jedovatého jara nenastydnete. Jak již bylo zmíněno, vytáhnout byste měli zejména koženkové sukně, protože právě to je to, co se dnes nosí a co si zamilujete. Že ještě žádnou takovou sukni nemáte v šatníku? Rychle pro ni zaběhněte do obchodu.  

Koženkové sukně dnes rozhodně nejsou nedostatkové zboží, naopak je to zboží, které je k dostání opravdu všude na každém rohu. Můžete je koupit krátké, ale také delší a vypasovanější. Rozhodnutí je zcela na vás. Pro jak dlouhou sukni se rozhodnete? Ať už to bude sukně jakákoli, zkombinujte ji tak, jak si zaslouží.  

Připravili jsme si pro vás tři outfity, které vám prozradí, jak koženkové sukně kombinovat.  

Elegantně s vypasovanou košilí 

Pokud jdete na důležitou schůzku, měli byste okouzlit zejména svým vzhledem. Doporučujeme sáhnout po delší sukni ke kolenům, která bude sahat až do pasu. K tomu zvolte bílou, jednoduchou vypasovanou sukni, kterou můžete doplnit o sako, ale samozřejmě to není podmínka. Na nohy mokasíny nebo lodičky, do ruky business kabelku.  

I se svetry lze sukně kombinovat 

Jestli jste milovníkem spíše kratších sukní, doporučujeme investovat také do volných, objemných svetrů. Právě ty lze totiž kombinovat s koženkovými krátkými sukněmi, k nimž doplníte jen černé silonky a tenisky nebo vyšší, kotníkové boty.  

S obyčejným tričkem 

Pokud jste milovníkem ležérního stylu, i vás potěšíme. Delší, skládaná koženková sukně perfektně ladí s obyčejnými, jednobarevnými tričky a teniskami, taktéž s batohem. Do uší dejte jen kruhové náušnice, které se dnes nosí.