srovnání nebankovních půjček

Srovnáváme nebankovní instituce – když je nutnost si půjčit

Někdy se můžeme dostat do situací, kdy nám holt nezbývá nic jiného, než si půjčit. Můžou za to například účty na elektriku, plyn, vodu či satelit, které daný měsíc dosáhly mnohem větší částky, než v jakou jsme doufali. Půjčovat si od rodiny nepřichází v úvahu, protože i ona má jistě své finanční možnosti značně omezené. Vždyť vánoční svátky si přinesly velký zásah do rodinných financí. Proto spousta z nás volí půjčit si, a to od nebankovních institucí.

Kterým se ale dá stoprocentně věřit a které jsou jen propagovaným nesmyslem, jež denně vídáte na obrazovkách televize? Pakliže nevíte, do které půjčky se vyplatí jít, přečtěte si následující srovnání třech známých nebankovních institucí.

1. Ninja půjčka – vítěz testu

Při srovnávání se jako jednoznačný vítěz testu prokázala Ninja půjčka. S nulovým úrokem si totiž můžete bez komplikací půjčit až pět tisíc korun, a to během několika minut. Stačí vyplnit rychlý dotazník o osobních údajích a půjčce, kterou chcete získat, přečíst si podmínky a vše potřebné poslat.

2. Tesco půjčka – propagovaná záruka spokojenosti?

V televizi se často setkáváte s Tesco půjčkou. U ní vznikají nejrůznější spekulace, protože přece jen se jedná především o hypermarket, nikoliv o nebankovní instituci. Tesco vám je ale schopno půjčit až pět set tisíc korun, což je asi největší částka u všech nebankovních institucí. Háček ovšem tkví jen v opravdu vysokém úroku. Jeho základ začíná na patnácti procentech.

3. Japonská půjčka – natotata!

Další velmi propagovanou půjčkou v reklamě je Japonská půjčka. S ní si můžete půjčit až pět tisíc korun s třemi procentním úrokem, a to během pěti minut. Stačí pouze vyplnit dotazník a vše je vyřešeno za vás.

Ať už se ale rozhodnete půjčit si od jakékoliv nebankovní instituce, pečlivě si prostudujte dané podmínky. Lehce se pak může stát, že se napálíte. Především lenivost číst malá písmenka pod čarou nás často dokážou dostat do vážných a především nepříjemných problémů.