silonové ponožky jako hřích

Silonové ponožky? Módní hřích, který vede do módního pekla!

Aktuální počasí by se dalo přirovnávat k tomu aprílovému, protože jeden den je krásně a teploty sahají ke dvaceti až třiceti stupňům, jiné dny jsou plné sychravosti a chladného větru, občas i deště. Především ženy stále nevědí, co si daný den obléknout na sebe, protože přece jenom je ráno trochu jiné než odpoledne, kdy se sluníčko ukáže a teploty vzrostou k neuvěřitelně vysokým číslům na teploměru. Takovou situaci by mohly vyřešit například silonové ponožky, které jsou výhodou tehdy, kdy jsou rána opravdu chladná a kdy jsou odpoledne teplejší. Je to totiž skvělý přítel ženy, která si chce obléknout třeba úzké kalhoty a k nim baleríny, polobotky nebo sandálky, ale ráno je pro ně ještě příliš chladno.

Silonové ponožky na okamžik zahřejí a odpoledne se velmi rády sundají, a tak se nebudete muset starat o to, že je vám v nich tepleji, než jste předpokládali. Ostatně v poslední době se právě tento pomocníček dostává do módního pekla, protože tak, jak ho ženy nosí, to je, panečku, ten nejhorší módní hřích, se kterým se denně potká řada nejlepších stylistů a návrhářů, kteří nad tím jen koulí očima. Řada žen si neuvědomuje, že pokud si sednout stylem „noha přes nohu“, pak jim silonky vyčuhují. Nepříjemně stažená lýtka jsou pak to hlavní, co muže odrazuje na míle daleko.

Když silonky, volte je vyšší

Pokud přece jenom jsou silonové ponožky nutné, nevolte je v krátké variantě, protože poté, co vám jen trochu sjedou nebo co si jen trochu vyhrnete nohavice, nepříjemně se vám zkazí celý look. Pakliže si myslíte, že si toho lidé nevšímají, tak bohužel – především ženy jsou zvyklí vidět na druhé ženě jakoukoli chybu a silonové ponožky, které nepříjemně vyčnívají, odírají nohu a ještě jsou mnohdy o několik tónů tmavší než pleť – to je pak pro ně hotový gól, který rády budou přenášet dál. V tomto případě, pakliže je nutné vzít si silonové ponožky, volte delší varianty, které vám jen tak nesklouznou a jen tak je nikdo neuvidí, pokud se rozhodnete, že nohavice trochu nadzvednete. Doporučují se především podkolenky, které se dají koupit i ve stahovacím zpracování, tudíž jsou unikátní a zeštíhlují lýtka.