hummer v prodeji

Původní Hummer H1 opět v prodeji!

Snad v každém muži dřímá kus automobilového nadšence. Většinou se samozřejmě jen tak lehce neprojevuje, jindy je toto nadšení snadno znát. Pánové sledují dráhu automobilů zejména tehdy, kdy si chtějí nějaký vůz koupit. Většinou se zaměřují na vzhled, dále také na spotřebu pohonných hmot, na koně pod kapotou či obecně na značku, kterou mají na seznamu svých oblíbených značek. Řada mužů, která miluje závodní auta, by si nejraději koupila právě nějaké to Ferrari nebo podobnou značku, bohužel se s takovým autem nedá zrovna kamkoliv – hlavně, když mají pánové například rodinu. Proto se rozhodnou pro rodinný vůz, přesto však touží ještě po jednom voze, a to po nějakém tom pravém autě pro opravdového chlapa.

Není se čemu divit, když takoví jedinci řádně zbystřili, když se na internetu rozšířila zpráva, že pětadvacet let starý Hummer H1 je opět v prodeji. Nebo spíše nyní nově v prodeji. Tento terénní Hummer H1 měl zhruba jedenáctiletou pauzu, co se týče prodejnosti, nyní však opět míří na automobilové trhy, kde jistě o něj bude velký zájem!

Rozhodly se ho vzkřísit hned dvě značky!

O tento vůz je takový zájem, že se ho rozhodly vzkřísit hned dvě značky. Nejdříve se do něj rozhodla investovat AM General, která už před rokem oznámila, že tento vůz bude vyrábět, a to pod značkou HMMWV Gorilla. Pak se do podobné akce vnořila i VLF Automotive, která společně s další společností (a to Humvee Export), se začala také angažovat do prodeje tohoto neotřelého terénního velmi oblíbeného vozu. Všichni se však následně spojili a vytvořili auto, které je staré už pětadvacet let, přesto je stále bodem úžasu a obdivu. Tento, dalo by se říct, že do jisté míry nový, překvapí hned několika novinkami, na které se rozhodně vyplatí počkat. Čekají překvapení nejen pod kapotou, ale také v samotném interiéru auta.