Pořádáte oslavu, večírek nebo party? Tipy, se kterými zazáříte

Pořádáte oslavu, večírek nebo party? Tipy, se kterými zazáříte

Starat se o oslavu není jednoduché. Potřebujete organizačně zajistit celou řadu věcí. Přitom nezapomeňte, že kromě občerstvení je potřeba zajistit také pořádnou zábavu. Máme tipy, se kterými bude každý s láskou vzpomínat na vaši akci. Jdeme na to!

Ohňostroje: Blýskněte se v tom nejlepším světle

Ohňostroje jsou možnost, jak dopřát všem účastníkům oslavy nebo večírku nezapomenutelný zážitek. Opřete se do toho a vyberte ten, který bude skutečně působivý. Každý tak bude mít během světelného představení jedinečnou možnost, jak se zamyslet nad příjemnými věcmi, a jak si naplno vychutnat vámi pořádaný event. Chcete přidat jedinečnou atmosféru? Doplňte ohňostroje hudbou. Právě ta se postará o ještě větší emoce všech zúčastněných. Party si tak dokonale užijí skutečně všichni. 

Prskavky: Vytvořte slova nebo obrazce

Po ukončení ohňostroje by se každý rád zapojil do zábavy. Vezměte si prskavky a tvořte společně zajímavé obrazce ve tmě, nebo také nápisy. Fotograf zaznamená vaše snažení a vzniknou fotky, které si můžete vložit na web vaší firmy, nebo do narozeninového alba. Při této zábavě si jistě užijete spoustu legrace! Jaká slova budete tvořit? Budete malovat obrazce pomocí skupinky lidí? 

Dýmovnice do ruky

Opět něco, kde hraje hlavní roli zábavní pyrotechnika. Dýmovnice do ruky se hodí pro venkovní použití během dne. I s jejich pomocí si užijete legraci a vytvoříte fotky, které rozhodně nebudou nudné. Budete se fotit s dalšími předměty? Vytvoříte skupinovou fotku, která bude mít v pozadí dramatickou atmosféru barevného dýmu? Vyberte si barvy, které můžete také kombinovat. 

Scénka nastartuje zábavu

Ještě jeden tip na konec. Jestliže jste alespoň trochu umělecká duše, nachystejte si s přáteli nějakou scénku pro pobavení všech zúčastněných. Bude se jednat o labutí jezero, nebo o nějakou výstižnou scénku z života vaší firmy nebo přátel? 

Užijte si party na plné obrátky!