První rande

Podle čeho vybírat outfit na první rande?

Každá žena chce na prvním rande dobře zapůsobit. První dojem je nejdůležitější, proto se vkusně naličte, ovšem s líčením to nepřehánějte. Nezapomeňte se vhodně obléknout. Oblečení by v žádném případě nemělo být vyzývavé, protože nebudí dobrý dojem. Taky byste se v outfitu neměla cítit nepohodlně a nepříjemně. Volte proto vždy pohodlnější oblečení, v němž je vám dobře, než škrtící, táhnoucí nebo svrbící look, díky kterému byste se nesoustředila na svou společnost.

Vybrat si outfit na první rande je poměrně těžké, proto si pojďme říct, podle čeho se řídit. Tipy vám pomohou vybrat si takový look, v němž se budete cítit pohodlně a příjemně a v němž dokonale okouzlíte svou společnost.

Do jakých barev se sladit?

Barvy mají obrovskou moc. Pokud chcete udělat na svou společnost, volte takové barvy, které zaujmou na první pohled. Takzvanou „první signální“ je červená barva, která muže přitahuje. Málokterý muž odolá ženě, která je oděná do červena. Pokud máte červený top, nezapomeňte na rty nanést svůdnou červenou rtěnku, od které muži neodtrhnou oči.

Povolená je i černá barva, která opticky zeštíhluje, což ocení nejedna žena. Černou lze navíc kombinovat s jakoukoliv barvou a většinou každá žena ji má ve svém šatníku.

Dbejte na pohodlí

Jak jsme zmínili, vždy se musíte ve svém outfitu na prvním rande cítit pohodlně. Pokud se pohodlně necítíte, soustředíte veškerou svou pozornost na táhnoucí oblečení a nevnímáte svou společnost. Vždy se ciťte raději příjemně a pohodlně, i v pohodlném looku lze zaujmout.

Nejlépe uděláte, pokud sáhnete po džínách místo po táhnoucí vypasované sukni. Na nohy raději nazujte tenisky, než abyste se trápili v lodičkách, díky kterým nebudete moct tři následující dny chodit. Žádného muže nezískáte, pokud si budete stěžovat na to, jak vás nohy bolí. Navíc tenisky se dnes hodí ke všemu.